تیم فوتبال چلسی در هفته سوم لیگ برتر انگلیس و فوتبال جزیره توانست اولین پیروزی خود را با لمپارد در خانه نوریچ سیتی بدست آورد.

چلسی و نوریچ سیتی در خانه نوریچ از هفته سوم لیگ برتر انگلیس به دیدار هم رفتند و از همان ابتدای بازی نمایش جذاب و هجومی از خود نشان دادند.

چلسی که از همان ابتدا حملات خود را آغاز کرده بود خیلی زود و در دقیقه ۳ توسط تامی آبراهام به گل رسید. اما این گل برای چلسی دوامی نداشت.

چرا که تیم میزبان سه دقیقه بعد توسط کانتوِل نتیجه را جبران کرد و به گل تساوی دست یافت. پس از این گل چلسی دوباره به حملات خود ادامه داد و عرصه را بر حریف تنگ کرد.

نتیجه این حملات و هجوم روی دروازه نوریچ، گل دقیقه ۱۷ مونت بود. این گل روی پاس پولیشیچ و حرکت تکنیکی و ضربه فنی مونت بازیکن جوان و ستاره این روزهای چلسی به ثمر رسید.

در حالی که چلسی باز هم این فرصت را داشت که اختلاف را افزایش دهد اما نوریچ در دقیقه ۳۰ بوسیله پوکی از زاویه بسته و روی غفلت کپا دروازه‌بان چلسی دروازه او را باز کرد.

نیمه دوم هم با تلاش چلسی برای گلزنی آغاز شد ولی در ادامه بازی شکل آرامی گرفت تا اینکه روی پاس بلند و عمقی کوواچیچ آبراهم پشت محوطه جریمه صاحب توپ شد و با یک ضربه دیدنی گل سوم و برتری چلسی را به ثمر رساند.

چند دقیقه بعد، نوریچ می‌توانست با ضربه سر مدافع خود یک بار دیگر بازی را به تساوی بکشاند اما توپ به دیرک خورد و گل نشد.

با وجود تلاش نوریچ برای جبران نتیجه این دیدار با برتری ۳ بر ۲ چلسی به پایان رسید و این تیم توانست اولین پیروزی خود را با سرمربی جوانش لمپارد در لیگ برتر جشن بگیرد.

 

چلسی و نوریچ در هفته سوم لیگ برتر انگلیس

 

 

عکس‌های گرافیکی ورزشی اینجا