چلسی و برنلی در حالی از هفته بیست و یکم لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه استمفوردبریج به دیدار هم رفتند که آبی های لندن در پایان این بازی با نتیجه ۲-۰ به اولین برد خود با توماس توخل دست یافتند.

چلسی که به تازگی توماس توخل آلمانی را جایگزین فرانک لمپارد کرده است، در هفته بیست و یکم لیگ برتر انگلیس میزبان برنلی بود.

شاگردان توخل از همان ابتدا بازی را هجومی آغاز کردند و در همان دقایق ابتدایی می توانستند به گل برسند، اما کم دقتی هادسون اودوی باعث شد که روی پاس متئو کواچیچ نتواند دروازه برنلی را باز کند.

حملات چلسی تا دقیقه ۴۰ نتیجه ای در بر نداشت، تا اینکه در این دقیقه هادسون اودوی با حرکتی خوب و ارسالی مناسب زمینه را برای گلزنی آسپلیکوئتا فراهم کرد.

در اینجا بخوانید:

با آغاز نیمه دوم و در دقیقه ۵۷ هادسون اودوی باز هم یک موقعیت عالی را از دست داد و این بار با بدشانسی توپ او به تیر دروازه حریف برخورد کرد.

دقیقه ۷۱ هادسون اودوی که روز خوبی را سپری می کرد یک ارسال مناسب برای پولیشیچ داشت که ضربه این بازیکن آمریکایی چلسی راهی به دروازه برنلی پیدا نکرد.

کمی بعد دروازه بان برنلی این بار ریز جیمز را در گلزنی ناکام گذاشت. حملات چلسی دقیقه ۸۴ بالاخره به ثمر نشست و مارکوس آلونسو با یک ضربه تماشایی روی پاس پولیشیچ گل دوم آبی های لندن را به ثمر رساند.

پس از گل دوم چلسی بازی متعادل و آرام تر دنبال شد و شاگردان توخل سعی کردند جریان حاکم بر میدان را در کنترل خود داشته باشند.

نهایتا چلسی با پیروزی ۲ بر ۰ مقابل برنلی به اولین برد خود با توماس توخل در لیگ برتر انگلیس دست یافت و موقعیت خود را در جدول رده بندی اندکی بهبود بخشید.

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا