چلسی در یک بازی از بازی‌های دوستانه فوتبال باشگاهی اروپا با نتیجه ۲ بر ۲ مقابل مونشن گلادباخ به تساوی رسید و خود را مهیای حضور در سوپرکاپ اروپا کرد.

دو تیم چلسی و مونشن گلادباخ در چارچوب بازی‌های دوستانه فوتبال باشگاهی اروپا در بورسیا پارک ورزشگاه اختصاصی گلادباخ با هم رو به رو شدند. این تیم میزبان بود که شروع بهتری در بازی داشت و در دقیقه ۱۳ بوسیله السان پلی به گل اول رسید.

در ادامه این چلسی بود که ابتکار عمل بازی را در اختیار گرفت و توانست چند موقعیت گلزنی را روی دروازه حریف ایجاد کند، اما قدر این فرصت‌ها را ندانست تا دوباره جریان بازی در اختیار تیم میزبان یعنی مونشن گلادباخ قرار گیرد.

حملات دوباره گلاباخ در اواخر نیمه اول نتیجه داد و این تیم در دقیقه ۳۹ با گل یُناس هافمن به گل برتری دوم دست یافت تا نیمه اول با همین نتیجه خاتمه پیدا کند.

نیمه دوم اما به چلسی اختصاص داشت و این تیم با حملات زیاد سعی در جبران دو گل خورده شده داشت. نتیجه حملات چلسی در دقیقه ۵۹ و با گل شدن ضربه پنالتی تامی آبراهام به ثمر نشست تا یکی از گل‌های مونشن گلادباخ جبران شود.

پس از این گل تیم فوتبال چلسی به حملات خود ادامه داد تا اینکه بالاخره در دقیقه ۸۶ دوباره صاحب یک ضربه پنالتی شد، که بارکلی با گل کردن آن بازی را به تساوی کشاند.

چلسی با این تساوی ۲ بر ۲ مقابل مونشن گلادباخ آلمان خود را آماده حضور در بازی حساس و مهم سوپرکاپ فوتبال اروپا در برابر لیورپول می‌کند. چلسی و لیورپول چهارشنبه ۲۳ مرداد ساعت ۲۳:۳۰ در ورزشگاه اختصاصی بشیکتاش ترکیه با هم رو به رو خواهند شد.