فرانک لمپارد مصمم به اتنخاب جانشینی برای کپا آریزابالاگا است و برای این منظور در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا نیک پوپ دروازه‌بان برنلی یکی از گزینه‌های چلسی می‌باشد.

کپا درون دروازه چلسی فصل ناموفقی را گذرانده و فرانک لمپارد نیز اعتقادی به او ندارد. از این رو آبی‌ها مدت‌هاست که مذاکرات خود را برای جذب دروازه‌بانی بزرگ و مطمئن آغاز کرده‌اند.

در این بین شاید بتوان اوبلاک دروازه‌بان اتلتیکو مادرید را جدی‌ترین گزینه برای جانشینی کپا دانست. اما اتلتیکو مادرید به هیچ وجه راضی به از دست دادند دروازه‌بان موفق و اصلی خود نمی‌شود.

بنابراین تنها راه جذب اوبلاک پرداخت بند آزادسازی ۱۲۰ میلیون یورویی خواهد بود و این موضوع کار برای مدیران چلسی بسیار سخت کرده است.

با این حال در کنار اوبلاک، گزینه‌های دیگری هم مد نظر فرانک لمپارد هستند که شرایط جذبشان به مراتب ساده‌تر است. دین هندرسون دروازه‌بان قرضی منچستریونایتد دیگر گلر مد نظر لمپارد برای چلسی است که شیاطین سرخ بازگشت او به اولتدرافورد را برای فصل بعد قطعی کرده‌اند.

در اینجا بخوانید:

هر چند چلسی سعی کرده با پیشنهادی وسوسه کننده که پرداخت هفتگی ۱۷۰ هزار پوندی می‌باشد، هندرسون را ترغیب به حضور در استمفوردبریج کند، اما منچستر توانسته دروازه‌بان جوان خود را که حالا رشد خوبی داشته راضی به ماندن در اولتدرافورد نماید و فصل بعد چالش بزرگی برای دخیا خواهد بود.

اما دو گزینه دیگر لمپارد که به حضور در چلسی نزدیک‌تر هستند، آندره اونانا و نیک پوپ از آژاکس و برنلی می‌باشند که شرایط جذب به مراتب ساده‌تری دارند.

اسکای اسپورت در جدیدترین ادعای خود پیرامون نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ چلسی در فوتبال اروپا گزارش داده که نیک پوپ دروازه‌بان برنلی در کنار اوبلاک، هندرسون و اونانا از گزینه‌های فرانک لمپارد هستند.

نیک پوپ سنگربان ۲۸ ساله و انگلیسی بوده که از سال ۲۰۱۶ به برنلی پیوسته است. در فصل جاری لیگ برتر انگلیس در تمام بازی‌ها بعنوان دروازه‌بان اصلی به میدان رفته و با نمره میانگین قابل قبول ۶.۹ در هر بازی فصل موفقی را سپری کرده است.

در بین تمام گزینه‌های لمپارد برای جانشینی کپا، جذب پوپ برای چلسی از سایرین بسیار ساده‌تر و ارزان‌تر می‌باشد. هر چند که خرید اونانا از آژاکس منطقی‌تر به نظر می‌رسد.

 

 

 

عکس‌های گرافیکی طنز و سرگرمی رافان نیوز