در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا پیشنهاد چلسی برای وینیسیوس جونیور در دومین بار هم توسط رئال مادرید رد شده است تا لمپارد از رسیدن به این ستاره جوان برزیلی محروم بماند.

لمپارد عزم خود را جزم کرده تا فصل آینده با خط حمله آتشین کار خود را در لیگ برتر آغاز کند. از این رو حکیم زیاش را از آژاکس به خدمت گرفت و تیمو ورنر را نیز به پیشانی خط حمله اضافه کرده است.

اما به نظر می‌رسد گه چلسی هنوز هم قصد خرید بازیکن هجومی دارد و در این راه دو گزینه را به موازات هم پیش برده است.

گی هاوارتز ستاره لورکوزن بازیکنی است که نظر فرانک لمپارد را به خود چلب گرده و سرمربی آبی‌های لندن بر خرید او تاکید زیادی دارد. از این رو توانسته در مذاکرات مستقیم خود با این بازیکن جوان او را راضی به حضور در استمفوردبریج کند.

دیروز رسانه‌های انگلیسی از توافق شخصی چلسی و هاوارتز گفتند و امروز صفحه توئیتر چلسی به کی هاوارتز برای پیوستن به آبی‌ها خوش آمد گفت و به نظر می‌رسد که قرارداد داخلی طرفین به امضا رسیده است.

در اینجا بخوانید:

از طرفی مدیران لورکوزن اعلام کرده‌اند هاوارتز هنوز دو سال دیگر با ما قرارداد دارد و به سادگی او را از دست نمی‌دهیم. چلسی به ۷۰ میلیون یورو فکر می‌کند و نظر لورکوزن کم‌تر از ۱۰۰ میلیون یورو نیست.

با این حال دیلی میل فاش کرد که چلسی علاوه بر هاوارتز در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا به وینیسیوس هم فکر کرده و پیشنهاد آبی‌های لندن برای ستاره ۲۰ ساله رئال مادرید برای دومین بار رد شده است.

وینیسیوس ستاره برزیلی رئال مادرید است که اولین بار توسط سانتیاگو سولاری در ترکیب رئال مادرید به کار گرفته شد و با عملکرد خوب توانست خود را به سرمربی تیم تحمیل کند.

با آمدن زیدان در ابتدا جایگاه خود را از دست داد و اوخر فصل و در فشردگی مسابقات دوباره نظر زیدان را به خود جلب کرد، تا جایی که مهره کلیدی رئال در هفته‌های پایانی بود.

عملکرد وینیسیوس بحدی خوب بوده که رئال دو پیشنهاد بسیار خوب را از پاری سن ژرمن و چلسی برای او رد کرده و با جدیت تمام اعلام داشته به هیچ وجه ستاره برزیلی خود را از دست نمی‌دهد.

 

 

 

 

 

عکس‌های گرافیکی رافان نیوز