چلسی و فولام در چارچوب هفته نوزدهم لیگ برتر انگلیس و در ورزشگاه کراوِن کاتِیْج به دیدار هم رفتند و این شاگردان فرانک لمپارد بودند که با پیروزی ۱ بر ۰ موقتا هم که شده از کابوس نتایج بد هفته های اخیر رهایی یافتند.

چلسی این روزها نتایج خوبی نمی گیرد و فرانک لمپارد جایگاه خود را به شدت در خطر می بیند.

قرار گرفتن در رده ششم جدول رده بندی لیگ جزیره مالک متمول و روس آبی های لندن را راضی نمی کند، از این رو لمپارد تحت فشار قرار گرفته و اگر نتواند تیمش را بالا بکشد، حداکثر تا پایان فصل هدایت آبی های لندن را برعهده خواهد داشت.

چلسی دیشب در ورزشگاه خانگی فولام یعنی کراوِن کاتِیْج و از هفته نوزدهم لیگ برتر انگلیس میهمان این تیم بود.

شاگردان لمپارد بازی را بهتر آغاز کردند و دقیقه ۹ روی ارسال میسون مونت، ضربه اولیویه ژیرو با واکنش آرئولا سنگربان فولام رو به رو شد.

دقیقه ۲۳ پاس ژیرو به پشت محوطه جریمه فولام با ضربه حکیم زیاش مهاجم چلسی همراه شد و آرئولا باز هم دروازه تیمش را نجات داد.

در اینجا بخوانید:

چند دقیقه بعد این بار نوبت میسون مونت بود که شانس خود را برای گلزنی امتحان کند، اما ضربه او از زاویه بسته با بدشانسی به تیر دروازه برخورد کرد و گل نشد.

در اواخر نیمه اول و بر خلاف جریان بازی فولام صاحب موقعیت شد، اما ضربه خطرناک کاوالیرو از کنار دروازه چلسی به بیرون رفت.

دقیقه ۴۴ رابینسون از فولام اخراج شد تا کار چلسی در نیمه دوم راحت تر پیش برود.

در همان دقایق ابتدایی نیمه دوم ضربه حکیم زیاش روی موقعیت سازی پولیشیچ راهی به دروازه فولام پیدا نکرد.

دقیقه ۶۳ ژیرو یک موقعیت تک به تک را به بیرون زد. اما سرانجام دقیقه ۷۸ بود که میسون مونت روی ریباند و دفع اشتباه آرئولا در ارسال بن چیلول، با یک ضربه دقیق گل برتری بخش را برای چلسی به ثمر رساند.

پس از این گل هم برتری با شاگردان لمپارد بود، با این حال توپی از خط دروازه ها عبور نکرد تا این چلسی باشد که در هفته نوزدهم لیگ برتر انگلیس به لطف تک گل میسون مونت فولام را شکست داده و اندکی از بحران خارج شود.

 

 

 

انیمیشن های فوتبالی رافان نیوز