چلسی و لسترسیتی دیشب در چارچوب هفته هجدهم لیگ برتر انگلیس به دیدار هم رفتند و پیروزی ۲ بر ۰ شاگردان برندر راجرز فرانک لمپارد را به نزدیکی درب خروج استمفوردبریج رساند.

لسترسیتی دیشب و از هفته هجدهم لیگ برتر انگلیس میزبان تیم چلسی بود که این روزها با فرانک لمپارد شرایط خوبی را ندارد و به بحران رفته است.

تیم چلسی با لمپارد نسبت به هفته های قبل بی انگیزه و بی روح نشان می دهد و انگار بازیکنان این تیم هیچ امید و اعتقادی به تفکرات سرمربی ندارند.

سابقه نشان داده که در چلسی پس از دوران باشکوه و اول مورینیو و کنار رفتن اجباری او، هیچ سرمربی حتی خود مورینیو نیز نتوانسته بیش‌تر از یک سال در استمفوردبریج موفق باشد.

چیزی که شاید به مسائل مدیریتی مالک روس آن مرتبط باشد و شرایطی فراهم شده که بازیکنان پس از یک سال کار با هر سرمربی از او خسته می شوند.

شاید چلسی فراغ از مسائل فنی به یک تفکر جدید در مدیریت کلان خود و پس از آن استفاده از روانشناسان ورزشی مجرب برای بازیکنان نیاز داشته باشد.

به هر حال دیشب این لسترسیتی بود که بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۶ با شوت دیدنی اندیدی به گل اول رسید تا شیرازه تیم لمپارد خیلی زود از هم بپاشد.

در اینجا بخوانید:

پس از این گل نیز لستر به حملات خود ادامه داد و دقیقه ۱۶ این بار آلبرایتون بود که با یک شوت زیبا شانس خود را برای گلزنی امتحان کرد، اما توپ با بدشانسی به تیر دروازه برخورد کرد و گل نشد.

کمی بعد ادوارد مندی سنگربان چلسی بود که مقابل ضربه بارنز به خوبی واکنش نشان داد.

دقیقه ۳۳ چلسی در معدود موقعیت های نصفه و نیمه خود توسط پولیشیچ روی پاس کای هاوارتز می توانست به گل برسد، اما ضربه پولیشیچ به تور کنار دروازه لسترسیتی برخورد کرد.

دقیقه ۴۲ بود که آلبرایتون با یک پاس عالی مدیسون را با مندی تک به تک کرد و او نیز با یک ضربه دقیق گل دوم لستر را به ثمر رساند.

نیمه دوم لسترسیتی سعی کرد بیش تر بازی را اداره کند و از این رو حملات خطرناکی روی دروازه حریف نداشت.

با این حال بازیکنان لستر باز هم برتر از چلسی بودند، چرا که شاگردان فرانک لمپارد بی برنامه، بی انگیزه و ناکارآمد نشان می دادند.

تعویض های لمپارد در دقایق پایانی اندکی چلسی را بهتر کرد و حتی تیمو ورنر پس از ورود به زمین گلی هم زد که داور آن را آفساید تشخیص داد.

اما در نهایت چلسی در هفته هجدهم لیگ برتر انگلیس و دیدار حساس خود مقابل لسترسیتی ضعیف نشان داد و با نتیجه ۲ بر ۰ خیلی راحت بازی را به شاگردان برندر راجرز واگذار کرد.

 

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا