نشریه دیلی استار مدعی شد که دو باشگاه چلسی و لیورپول برای ترمیم خط دفاع خود دنبال خرید مدافع برایتون بن وایت ۲۲ ساله در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا هستند.

هم چلسی و لیورپول در خط دفاع خود نقاط ضعف زیادی را احساس می‌کنند. در این بین هر چند لیورپول با حضور فن دایک شرایط بهری دارد، اما چلسی بیش از این تیم از ضعف خط دفاع خود رنج می‌برد.

دریافت ۷ گل از بایرن مونیخ آن هم در بازی‌های مهمی چون لیگ قهرمانان اروپا و همچنین باخت ۲ بر ۱ مقابل آرسنال در فینال جام حذفی همگی نشانه مشکلات خط دفاع آبی‌های لندن است.

با این حال چلسی در نقل و انتقالات جاری بیش از هر چیزی به تقویت خط حمله خود فکر کرده و حکیم زیاش و تیمو ورنر را جذب کرده و هنوز هم دنبال کی هاوارتز است.

همه اینها به کنار، فرانک لمپارد از تقویت خط دفاع چلسی غافل نشده و خرید یک مدافع را در دستور کار خود قرار داده است.

در اینجا بخوانید:

از اوپامکانو که بتازگی قرارداد خود را با لایپزیش تمدید کرده تا پائو تورس ویارئال و لوئیس دانک برایتون، گینتر مونشن گلادباخ و حتی دکلان رایس وستهام همگی مدافعینی هستند که زیر ذره بین فرانک لمپارد برای چلسی قرار گرفته‌اند.

اما لیورپول نیز بتازگی لورن مدافع خود را به زنیت روسیه فروخته است و برای دنبال او جانشینی مناسب و جوان می‌گردد. در این راستا دیلی استار مدعی شده که چلسی رقیب قرمزهای آنفیلد در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا و برای خرید بن وایت از برایتون هستند.

وایت فصل گذشته را بصورت قرضی در لیدزیونایتد سپری کرده و به این تیم در راه رسیدن به لیگ برتر انگلیس کمک فراوانی داشته است. باشگاه لیدز با پیشنهادی ۲۲ میلیون یورویی خواهان دائمی کردن قرارداد مدافع ۲۲ ساله بریتانیایی شده که برایتون آن را رد کرده است.

گفته می‌شود برایتون بسادگی ین وایت را از دست نخواهد داد و برای فروش او به رقمی در حدود ۴۰ میلیون یورو فکر می‌کند.

 

 

ویدئوهای طنز و سرگرمی رافان نیوز