چلسی در ورزشگاه استمفوردبریج لندن و از هفته چهاردهم لیگ برتر انگلیس میزبان وستهام بود و این تیم را با پیروزی قاطع ۳ بر ۰ شکست داد.

در چارچوب هفته چهاردهم لیگ جزیره و در آخرین بازی این هفته، چلسی میزبان وستهام بود.

شاگردان فرانک لمپارد، بازی را بهتر آغاز کردند اما این وستهام بود که دقیقه ۷ به گل رسید، هر چند که داور این گل را به دلیل آفساید نپذیرفت.

با این حال دقیقه ۱۰ چلسی گل اول بازی را به نام خود ثبت کرد. ارسال کرنر میسون مونت با ضربه سر تیاگو سیلوا در تیر یک همراه شد تا زننده اولین گل آبی های لندن باشد.

حملات چلسی ادامه داشت و دقیقه ۱۶ روی پاس سزار آسپیلیکوئتا، تامی آبراهام دروازه وستهام را باز کرد که داور این گل را هم به دلیل آفساید نپذیرفت.

در ادامه بازی متعادل شد و هر دو تیم موقعیت هایی داشتند که استفاده نکردند و نیمه اول با همان تک گل تیاگو سیلوا به پایان رسید.

در اینجا بخوانید:

با آغاز نیمه دوم اولین موقعیت برای تیم فوتبال وستهام به وجود آمد و دقیقه ۴۸ روی ارسال کرسول، ضربه سر سباستین هالر با اختلاف کمی از کنار دروازه چلسی به بیرون رفت.

با ادامه فشار بازیکنان وستهام، دقیقه ۵۹ این بار ضربه سر آنجلو اوگبا راهی به دروازه چلسی پیدا نکرد.

پس از آن بازی به تعادل کشیده شد تا اینکه دقیقه ۷۸ روی شوت بلوکه شده تیمو ورنر، تامی آبراهام صاحب موقعیت شد و با یک ضربه بغل پای ساده گل دوم چلسی را به ثمر رساند.

دو دقیقه بعد ارسال مونت را پولیشیچ استفاده نکرد و تامی آبراهام از راه رسید و به راحتی دومین گل خود و سومین گل آبی های لندن را به ثمر رساند.

در ادامه چلسی بازی را در اختیار داشت و حتی می‌توانست گلی دیگر را هم به ثمر برساند، اما موفق نبود و در نهایت با همان نتیجه ۳ بر ۰ مقابل وستهام در هفته چهاردهم لیگ برتر انگلیس به پیروزی رسید.

انیمیشن های فوتبالی رافان نیوز