تصاویری از یک منطقه کوهستانی و چند عکس جالب و طنز از حیوانات که شرایط خنده‌دار و زیبایی را خلق کرده‌اند، نمایش داده شده است.

در عکس اول تصویر یک خرس پاندا و یک موجود ناشناخته دیده می‌شود که روی تنه درخت قرار دارند. موجود ناشناخته که قیافه طنزی به خود گرفته و مشخص نیست که چه موجودی است، خیره به اطراف نگاه می‌کند.

چشمانی حدقه شده که با تعجب به فضای اطراف خود نگاه می‌کند. انگار فضای اطراف برای او یک فضایی ناشناخته و جهانی تازه است. این موجود که ظاهری شبیه به گوسفند دارد ولی مشخص نیست که از تبار کدام حیوان است.

اما کمی عقب‌تر از این موجود ناشناخته یک خرس پاندا روی تنه درخت خوابیده است. انگار در خواب زمستانی عمیقی فرو رفته و حالا حالاها بیدار نخواهد شد. از فضای اطراف آن‌ها بر می‌آید که در فصل بهار و منطقه کوهستانی هستند.

منطقه‌ای زیبا و منظره‌ای دیدنی که جلوه خاص بهار و سال نو را به عکس‌ها داده است. اما در عکس جالب و طنز دوم از حیوانات که در آن شیری با چند بالش زیر سرش مشاهده می‌شود، شیر روی برف‌ها و در دامنه کوه به راحتی خوابیده است.

خواب شیر روی بالش در نوع خود جالب و خنده‌دار است، آن هم با این ژست زیبا. انگار تمام خستگی خانه‌تکانی سال نو بر روی دوش او سنگینی می‌کند و می‌خواهد با استراحتی طولانی در محلی نرم و سرد، همه این خستگی‌ها را از بین ببرد.

شیر در دامنه کوه خوابیده و احتمالا در حال خوب دیدن است. اگر کابوس دیده باشد که خواب آمدن مهمان‌های زیاد، با بچه‌های فضول را خواهد دید. اگر هم مشغول دیدن رویا باشد که خواب زیبای داشتن تجملات زندگی را می‌بیند.

به هر حال شیر است و تمام خوشی‌ها و ناراحتی‌های زندگی که در طول آن گریبان‌گیرش خواهد شد.

 

عکس جالب و طنز از یک موجود ناشناخته و خرس پاندا

 

عکس جالب و طنز شیر در حال خواب روی بالش

 

 

ویدئوهای طنز و سرگرمی رافان‌نیوز در اینجا
قسمت ۱۳ سریال هیولای مهران مدیری را اینجا ببینید.