کارلوس کی روش و شایعه حضور او در تیم ملی عراق به نقل محافل خبری تبدیل شده است، اما هنوز رسمی نشده و شاید هم به زودی رسمی و شاید هم هیچگاه به واقعیت تبدیل نشود.

کارلوس کی روش پس از جدایی از تیم ملی ایران به کلمبیا رفت، اما در آنجا موفق نبود و هنوز هم با تیمی به توافق نرسیده است.

در حالی که به نظر می رسید کی روش با فدراسیون فوتبال آفریقای جنوبی به توافق نهایی رسیده است، به یکباره دو طرف از هم دور شدند.

پس از آن فدراسیون فوتبال تحت هدایت عزیزی خادم مذاکره برای بازگشت کی روش به ایران را تایید کرد.

همزمان نیز شایعه علاقه عراقی ها به کی روش به گوش رسید و در نهایتا عزیزی خادم ادامه کار با اسکوچیچ را ترجیح داد و مدعی شد سرمربی کروات فقط در ۱۰ بازی هدایت ایران را بر عهده دارد.

در اینجا بخوانید:

حالا پس از مدتی مشخص شده فدراسیون فوتبال عراق با پیشنهادی وسوسه کننده سعی به جذب کارلوس کی روش دارد و به نظر می رسد که با توجه به خبرهای رسانه های معتبر خارجی و حتی عراقی توافق طرفین به زودی نهایی خواهد شد.

البته اگر این شایعات حقیقت داشته باشد، چرا که هم کی روش از بال های رسانه ای قدرتمندی برخوردار است و هم از داخل ایران ارتباطات رسانه ای ویژه ای با عراقی ها برقرار است.

به هر حال حضور کی روش در تیم ملی عراق می تواند هیجان و جذابیت مسابقات مقدماتی جام جهانی برای هواداران ایرانی را افزایش دهد و البته کار ایران را هم برای صعود سخت کند، هر چند که احتمال موفقیت سرمربی پیشین تیم ملی با عراقی ها چندان زیاد نیست.