کارلوس کی روش و بازگشت به تیم ملی ایران حالا به نقل محافل خبری تبدیل شده و به نظر می رسد که مذاکره فدراسیون فوتبال با او حالا شکل جدی به خود گرفته است.

تیم ملی با یک همبستگی همه جانبه با نمایشی قابل قبول به مرحله نهایی مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر رسید.

در این راه ملی پوشان ایرانی فراز و فرود فراوانی را تجربه کردند و انتخاب های درست و غلط بود که این فراز و فرود را رقم زد.

ویلموتس انتخابی اشتباه بود که در دور رفت، صعود ایران را به خطر انداخت، اما پس از کش و قوس فراوان انتخاب اسکوچیچ که با توجه به شرایط موجود فدراسیون انجام گرفته بود، نتیجه بخش شد.

اسکوچیچ که از هنر روانشناسی خود به خوبی بهره برده بود، توانست عملکرد قابل قبولی از بازیکنان ایران بگیرد و در نهایت با چهار پیروزی پیاپی صعود تیم ملی به مرحله نهایی به عنوان تیم اول گروه سوم قطعی شد.

در اینجا بخوانید:

از زمانی که عزیزی خادم رئیس فدراسیون شد، زمزمه های شنیده می شد که او دنبال تغییراتی در کادر فنی تیم ملی است و تحرکات مدیران فدراسیون نشان می داد که احتمال بازگشت کی روش هر روز قوی تر از گذشته می شود.

کارلوس کی روش در حالی که با فدراسیون فوتبال آفریقای جنوبی برای هدایت تیم ملی این کشور به توافق رسیده بود، به یکباره از این امر انصراف داد، تا شائبه ها مبنی بر مذاکره او با مدیران فوتبال ایران و بازگشت خود را افزایش دهد.

چرا که تنها علاقه به ایران بود که می توانست مسیر کی روش برای حضور در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را تغییر دهد.

حالا که صعود ایران قطعی شده است، مذاکره با کی روش نیز علنی شده، هر چند که هنوز توافق نهایی حاصل نشده است.

باید منتظر روزهای باقیمانده ماند و دید سرانجام مذاکره کارلوس کی روش با فدراسیون فوتبال به کجا خواهد انجامید.

با این حال باید به این نکته توجه کرد که کی روش فردی بسیار زیرک و باهوش است و تا لحظه آخر برای افزایش رقم قرارداد خود صبر می کند.

به امید به وقوع پیوستن بهترین اتفاق برای تیم ملی ایران و بازگشتی که می تواند معامله ای دو سر برد برای فدراسیون و سرمربی پرتغالی باشد.

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا