تیم ملی کلمبیا در یک شب تلخ از مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر مقابل اکوادور با هدایت کارلوس کی روش و شکست سنگین ۶ بر ۱ تحقیر شد.

اکوادور در دور چهارم از مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در منطقه آمریکای جنوبی که بصورت دوره‌ای در یک گروه انجام می شود، میزبان تیم ملی کلمبیا بود.

شاگردان کی روش در بازی قبل خود در خانه مقابل اروگوئه با نتیجه ۳ بر ۰ شکست خورده بودند تا در این بازی چاره‌ای جز پیروزی نداشته باشند.

با این حال کلمبیا شب بسیار تلخ و بدی را سپری کرد و در همان نیمه اول بازی را به طور کامل به حریف میزبان و نچندان قدرتمند خود داد.

اکوادور در ۱۰ دقیقه ابتدایی توسط روبرت آربولدا و آنخل منا دو بار دروازه کلمبیا را باز کرد، در ادامه و تا پایان نیمه اول دو بار دیگر در دقایق ۳۲ و ۳۹ نیز استرادا و آریگا به گل رسید.

در اینجا بخوانید:

تا در همان نیمه اول کار تیم کارلوس کی روش را یک سره کند. هر چند کلمبیا در دقیقه اول وقت های تلف شده نیمه اول توسط خامس رودریگز از روی نقطه پنالتی یکی از گل ها را جبران کرد، اما در نیمه دوم هم تیم بازنده بود.

کلمبیا در نیمه دوم هم چنگی به دل نزد و دقیقه ۷۸ گونزالو پلاتا و دقیقه ۹۶ توسط استوپینان دو بار دیگر دروازه خود را باز شده دید تا در یک شب تلخ و عجیب مقابل اکوادور تحقیر شود.

تیم ملی کلمبیا در این بازی از مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر با نتیجه ۶ بر ۱ از اکوادور شکست خورد خورد تا کارلوس کی روش سرمربی سابق تیم ملی ایران در این تیم روی لبه پرتگاه قرار بگیرد.

با این حال کی روش در نشست مطبوعاتی پس از بازی ابراز امیدواری کرد که با کلمبیا به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر صعود کند و وعده داد و که مشکلات این تیم حل خواهد شد.

 

 

ویدئوهای طنز و سرگرمی رافان نیوز