منچستریونایتد در یک شب رویایی از هفته دهم لیگ برتر انگلیس مقابل ساوتهمپتون شکست ۲-۰ را به لطف درخشش و دبل کاوانی به پیروزی ۳ بر ۲ تبدیل کرد.

منچستریونایتد در هفته دهم لیگ برتر انگلیس میهمان ساوتهمپتون بود. نیمه اول شیاطین سرخ عملکرد بسیار متزلزلی را از خود به نمایش گذاشتند.

هر چند که شروع بازی در نیمه اول با یک حمله خطرناک از منچستریونایتد همراه بود، اما در ادامه ساوتهمپتون بازی را به طور کامل در اختیار گرفت و دقیقه ۲۳ روی ارسال کرنر واردپراوس و با ضربه سر بدنارک به گل اول بازی دست یافت.

چند دقیقه بعد بدنارک با حرکتی انفرادی می توانست به گل دوم خود و تیمش برسد که ضربه او با برخورد به پای الکس تلس با اختلاف کمی از کنار دروازه دخیا به بیرون رفت.

دقیقه ۳۰ مک کارتی سنگربان ساوتهمپتون دو بار دروازه تیمش را مقابل ضربات خطرناک گرینوود و برونو فرناندز نجات داد.

اما سه دقیقه بعد باز هم این میزبان بود که به گل رسید. ضربه ایستگاهی واردپراوس به شکلی دیدنی به سمت دروازه منچستریونایتد روانه شد و دخیا برای دومین بار مغلوب شد و دروازه خودی را باز شده دید.

در آغاز نیمه دوم سولسشائر دو تعویض تاثیر گذار انجام داد و ادینسون کاوانی و دین هندرسون را به جای گرینوود و دخیا به میدان فرستاد.

در اینجا بخوانید:

این دو تعویض مخصوصا ورود کاوانی از همان ابتدای نیمه دوم شرایط را به سود منچستریونایتد تغییر داد و مهاجم با تجربه و اروگوئه ای شیاطین سرخ در همان ابتدای ورود خود به زمین با یک ضربه خطرناک روی پاس ون د بیک می توانست به گل برسد، اما ضربه او با بدشانسی به تیر دروازه برخورد کرد و گل نشد.

دقیقه ۵۹ روی پاس ون بیساکا، کاوانی درون محوطه جریمه حریف صاحب توپ شد و با یک پاس رو به عقب شرایط را برای شوت برونو فرناندز مهیا کرد تا او با ضربه‌ای دقیق اختلاف را به حداقل برساند.

دقیقه ۶۹ باز هم روی پاس ون بیساکا کاوانی صاحب موقعیت شد و ضربه او راهی به دروازه ساوتهمپتون پیدا نکرد.

اما سرانجام کاوانی دقیقه ۷۴ روی ضربه برونو فرناندز با یک اثرگذاری مناسب گلزنی کرد و بازی را به تساوی کشاند.

کمی بعد با غفلت مهاجمان ساوتهمپتون این تیم یک فرصت عالی را از دست داد.

این پایان کار نبود و دقیقه ۹۲ روی ارسال کوتاه راشفورد ادینسون کاوانی با ضربه سری دقیق گل دوم خود و برتری بخش منچستریونایتد را به ثمر رساند تا یک کامبک رویایی را در لیگ برتر انگلیس برای شیاطین سرخ رقم بزند.

نهایتا منچستریونایتد این بازی را مقابل ساوتهمپتون و در زمین این تیم با پیروزی ۳ بر ۲ پشت سر گذاشت.

 

انیمیشن های فوتبالی رافان نیوز