عکس طنز و خنده دار واکنش حیوانات به ورود ویروس کرونا در خانه جنگلی زیبا یک شوخی با این بحران جهانی فراگیر است.

یک خانه جنگلی زیبا و حیوانات جالب درون آن دست مایه شوخی ما شده است. داستان از این قرار است که زرافه، پرنده و گربه‌ها مشغول بازیگوشی و سرگرم کردن خود هستند.

زرافه با آن هیکل تنومند و بلند بالا بازی می‌کند که به یکباره کرونا با ژست جدی و خشن و ناراحت وارد آن خانه جنگلی می‌شود. حیوان بلند بالا و تنومند بلافاصله در چشم برهم زدنی از حصار چوبی بالا رفته و سعی می‌کند خود را از دسترس کرونا خارج کند.

اما واکنش آن گربه سفید که با دیدن کرونا جیغ کشان قصد فرار دارد از همه جالب‌تر است. او فریاد می‌کشد “که وای کرونا اومد”. این پایان ماجرا نیست و داستان وقتی جالب می‌شود که گربه کوچک‌تر بسیار بی‌تفاوت مشغول لیس زدن آبنبات خود است و حتی کرونا را دعوت به لیس زدن آبنبات می‌کند.

پرنده با آن قیافه خاص و جالب، بهت زده به گربه نگاه می‌کند و از جای خود و دوری از کرونا خیالش راحت است. جدای از واکنش طنز و خنده دار زرافه و دیگر حیوانات نسبت به ورود کرونا رفتار بی تفاوت گربه کوچک بسیار تعجب بر انگیز است.

در اینجا ببینید:

او ویروس نابکار را دست کم گرفته و خیال می‌کند یک شوخی جالب است که می‌تواند با او موجبات خنده و سرگرمی خود را فراهم کند. کرونا کنار گربه (که البته منظور گربه کوچک سمت راستی است که مشغول لیس زدن آبنبات است)، می‌نشیند.

گربه می‌گوید؛ داداش چه خبرا؟ چیکار می‌کنی؟ او جواب می‌دهد که کارم بسیار سخت شده باید به سراسر جهان سر بزنم و دیگر کروناها را کنترل کنم تا کار خود را به درستی انجام دهند.

در حالی که آدم‌ها خودشان همه کارها را انجام می‌دهند و در میان ما و یکدیگر غول می‌خورند، اما کروناها کارشان را هنوز به خوبی انجام نمی‌دهند. ما می‌خواهیم یک آمار تاریخی را به ثبت برسانیم و برای این منظور باید همه کار خود را بخوبی انجام دهند.

گربه در اینجا می‌گوید؛ داداش اگر فکر می‌کنی که آمارت رو تو حیوونا هم تاریخی کنی من آمادم تا به همه برسونمت، برای شروع بیا اول یه لیس بزن تا شاد شی!

داستان عکس طنز کرونا و واکنش خنده دار حیوانات اینجا به پایان رسبد، اما هنوز داستان پر ماجرای ویروس کرونا و مشکلات جهان با آن ادامه دارد! پس با امید نابودی هر چه سریع‌تر کرونا.

 

 

 

دیگر عکس‌های طنز و سرگرمی رافان‌نیوز در اینجا