با اعلام رسمی فدراسیون فوتبال پرتغال فوق ستاره این تیم یعنی کریستیانو رونالدو به کرونا مبتلا شده و علاوه بر بازی آینده تیم ملی در لیگ ملت های اروپا بازی یوونتوس در سری آ  و لیگ قهرمانان اروپا را هم از دست خواهد داد.

رونالدو پس از اردوی یوونتوس برای بازی با ناپولی بود که قرنطینه را شکست تا به اردوی تیم ملی پرتغال برسد.

بازی با اسپانیا در دیدار دوستانه بدون گل مساوی سپری شد و مهم‌ترین بازی پرتغال در لیگ ملت های اروپا هم مقابل فرانسه بود که آن هم بدون گل به پایان رسید تا عملا کریستیانو رونالدو از نزدیک شدن به رکورد علی دایی جا بماند.

اما در حالی که این بازیکن برای بازی بعدی تیم ملی پرتغال آماده می‌شد و هیچ علائمی از بیماری را در خود نمی‌دید، با تست کرونا مشخص شد که به این بیماری مبتلا شده است.

این چیزی است که فدراسیون فوتبال پرتغال رسما اعلام کرده و از رفتن ستاره خود به قرنطینه ۱۴ روزه خبر داده است.

بنابراین رونالدو بازی بعدی تیم ملی پرتغال مقابل سوئد را از دست خواهد داد و همچنین نمی‌تواند برای یوونتوس در بازی پیش روی سری آ  و همچنین لیگ قهرمانان اروپا حاضر باشد.

یوونتوس شنبه در سری آ با کورتونه و سه شنبه پس از آن نیز در لیگ قهرمانان با دینامو کیف اکراین بازی دارد که در هر دو بازی نمی‌تواند از فوق ستاره پرتغالی خود بهره ای ببرد.

این در حالی است که گفته می‌شود پیرلو و مسئولان یوونتوس از رونالدو بدلیل شکستن قرنطینه هتل باشگاه در اردوی پیش از بازی با ناپولی بشدت عصبانی هستند.

باید دید واکنش مسئولان تورین نسبت به مثبت شدن تست کرونا کریستیانو رونالدو چه خواهد بود.

در اینجا بخوانید: