لیگ برتر انگلیس در هفته پنجم با یک شب عجیب از تاتنهام مورینیو همراه بود و در حالی که این تیم در زمین خود با سه گل از وستهام پیش بود، پس از ورود گرت بیل برد را با تساوی ۳-۳ عوض کرد.

در ادامه بازی‌های هفته پنجم لیگ برتر انگلیس تاتنهام در ورزشگاه وایتهارتلین شهر لندن میزبان وستهام بود.

شاگردان مورینیو در این بازی از ابتدا بر حریف مسلط بودند و با ارائه نمایشی هجومی و زیبا با سه گل مقابل وستهام پیش افتادند.

اما گرت بیل از دقیقه ۷۲ وارد زمین شد تا اولین بازی خود را پس از بازگشت به تاتنهام برای این تیم انجام دهد. غافل از اینکه دقایقی پس از ورود او به زمین ورق برگشت و تاتنهام با دریافت سه گل در چند دقیقه پایانی، پیروزی ۳ گله را از دست داد.

هنوز یک دقیقه از آغاز بازی نگذشته بود که روی ارسال هری کین، سون هیونگ مین با یک ضربه تمام کننده دروازه حریف را باز کرد.

هشت دقیقه بعد هری کین خود از پشت محوطه جریمه اقدام به شوت کرد و ضربه دیدنی او دور از دستان دروازه‌بان وستهام تبدیل به گل دوم تاتنهام مورینیو شد.

در اینجا بخوانید:

دقیقه ۱۶ نیز ارسال رگیلون دوباره کین را در شانس گلزنی قرار داد تا او با زدن گل سوم تاتنهام دبل خود را تکمیل کند.

پس از گل سوم بازی تا حدودی آرام‌تر شد و تا پایان نیمه اول اتفاق خاصی روی دروازه‌ها رخ نداد.

نیمه دوم اما متفاوت بود و هر چند تاتنهام بر بازی مسلط نشان می‌داد و اواسط نیمه هری کین فاصله چندانی تا هتریک نداشت، اما اواخر بازی و تنها چند دقیقه پس از ورود گرت بیل همه چیز تغییر کرد.

دقیقه ۸۲ ضربه سر محکم بالبئونا گل اول وستهام را رقم زد. سه دقیقه بعد داوینسون سانچز با گل به خودی خود برای حریف اختلاف را به حداقل رساند.

نهایتا تلاش بازیکنان وستهام برای فرار از شکست دقیقه ۹۴ با شوت دیدنی مانوئل لانزینی به ثمر نشست تا شاگردان مورینیو در هفته پنجم لیگ برتر انگلیس سه امتیاز مهم را براحتی از دست بدهند.

مورینیو پس از این تساوی تلخ، اتفاقات بازی را جزئی از فوتبال دانست و گفت که تیم تاتنهام در این بازی بخوبی مجازات شد و از آن باید درس بگیرد.

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا