تنها کم تر از دو روز تا پایان نقل و انتقالات فوتبال ایران باقی مانده و خبرها از اطرف باشگاه پرسپولیس نشان می دهد که یحیی گل محمدی سه گزینه امیر طاهر، سید علیرضا ابراهیمی و حجت حق وردی را برای جانشینی شجاع خلیل زاده در نظر گرفته است.

شجاع خلیل زاده به هر دلیلی از پرسپولیس جدا شد و جای او در خط دفاع سرخ ها خالی است.

محمد حسین کنعانی زادگان و سید جلال حسینی تنها مدافعین مطمئن یحیی گل محمدی برای محافظت از قلب دفاع پرسپولیس هستند و احسان حسینی جوان هنوز با یک مدافع کامل شدن فاصله دارد.

از این رو سرمربی سرخ‌ها نام بازیکنان مختلفی را به باشگاه داده تا یکی از آن ها برای جانشینی شجاع خلیل زاده در فرصت اندک باقیمانده از نقل و انتقالات جذب شود.

ایمان سلیمی و فرشاد فرجی دو بازیکنی هستند که با پرسپولیس در این راستا مذاکره کرده‌اند، اما هر کدام به دلیل مخالفت باشگاهشان امکان سرخ پوش شدن را نداشتند.

در اینجا بخوانید:

فرشاد فرجی با مخالفت مهدی رحمتی برای جدایی رو به رو شد و ایمان سلیمی هم از طرف باشگاه تراکتور اجازه پیوستن به یک تیم داخلی را نداشت.

اما در حالی که کم تر از دو روز دیگر تا پایان پنجره نقل و انتقالات فوتبال ایران باقی مانده است، پرسپولیس هنوز هم برای خرید یک مدافع جدید در تلاش است.

از اطراف باشگاه پرسپولیس خبر می رسد که یحیی گل محمدی سه بازیکن جدید را معرفی کرده که امیر طاهر، سید علیرضا ابراهیمی و حجت حق وردی هستند.

به نظر می رسد که حق وردی بیش از سایر گزینه ها به سرخ های پایتخت نزدیک باشد و احتمال اینکه شاگرد گل محمدی شود کم نیست.

گفته می شود پرسپولیس برای خرید حق وردی پیشنهاد معاوضه او با امیر روستایی را مطرح کرده است.

این در حالی است که مهدی تارتار با جدایی حق وردی مخالف است.

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا