گزینه های خرید جدید پرسپولیس پس از مهدی ترابی و احتمالا شهریار مغانلو، علی نعمتی و فرشاد فرجی هستند که یحیی گل محمدی با آن ها توافق کرده، اما رضایت باشگاه شهر خودرو باقی مانده است.

یحیی گل محمدی قصد دارد پرسپولیس را برای رقابت های بزرگی چون لیگ قهرمانان آسیا و همچنین رقابت با استقلال، سپاهان و تراکتور آماده کند.

از این رو بازیکنان مختلفی را در پست های مورد نیاز به مدیران باشگاه داده است تا آن ها را طبق برنامه و البته بر اساس توانایی های مالی جذب کنند.

مهدی ترابی با توجه به علاقه خود برای بازگشت خیلی سریع و راحت پرسپولیسی شد و شهریار مغانلو هم دست کمی از او نداشت، با این حال هزینه‌های مالی برای جذب او کمی سنگین است و همین امر و البته پنجره بسته نقل و انتقالات سرخ ها مانع بزرگ نهایی شدن دومین خرید بزرگ یحیی گل محمدی شده است.

اما گل محمدی نام دو مدافع را هم به باشگاه پرسپولیس داده بود تا حداقل یکی از آن ها جذب شود.

علی نعمتی و فرشاد فرجی دو مدافع شهر خودرو هستند که مورد توجه گل محمدی قرار گرفته اند و حتی شنیده می شود که مدیران پرسپولیس با آن ها به توافق هم رسیده‌اند، اما جلب رضایت باشگاه شهر خودرو با توجه به اختلاف مالی طرفین بر سر پول رضایت نامه یحیی گل محمدی کار دشواری است که این دو انتقال را به حالت معلق نگه داشته است.

شایعات نشان می دهد که باشگاه پرسپولیس گرفتن رضایت نامه علی نعمتی و فرشاد فرجی گزینه های خرید جدید خود را به خود آن ها سپرده است و اگر آن ها بتوانند رضایت نامه خود را دریافت کنند پرسپولیسی شدنشان تقریبا صد در صد خواهد بود.

البته اگر زمستان ۹۹ نشد، تابستان ۱۴۰۰ شاید دست یافتنی تر باشد !

 

 

کوئیزهای رافان نیوز