گزینه های خرید پرسپولیس در خط دفاع با نظر یحیی گل محمدی به باشگاه داده شده و گفته می شود که از بین علی نعمتی و علیرضا ابراهیمی یک نفر در نقل و انتقالات زمستان جذب خواهد شد.

پرسپولیس فصل جدید را با دستان بسته آغاز کرد جایی که محرومیت عیسی آل کثیر عرصه را بر شاگردان گل محمدی در خط حمله تنگ کرده بود و جدایی شجاع خلیل زاده هم فشار زیادی را به مدافعین وارد کرد تا جایی این فشار زیاد باعث شد هر دو مدافع کلیدی سرخ ها در اواخر نیم فصل اول با مصدومیت مواجه شوند.

اما با روی کار آمدن مدیریت جدید در پرسپولیس تیم جدید و ابراهیم شکوری تمام سعی خود را برای برآورده کردن خواسته های سرمربی و بازیکنان معطوف کرده است.

پرسپولیس در اولین اقدام خود برای نقل و انتقالات زمستانی مهدی ترابی را جذب کرد و حالا با نظر یحیی گل محمدی یک مدافع و یک مهاجم در سبد خرید های جدید قرمز ها قرار گرفته است.

در اینجا بخوانید:

پیش از این چهار گزینه یحیی گل محمدی برای تقویت خط حمله معرفی شد و از حامد پاکدل، رضا قوچان نژاد، پیمان بابایی و امین قاسمی نژاد به عنوان نفرات تهاجمی پرسپولیس یاد شد.

حالا از علی نعمتی و علیرضا ابراهیمی نیز به عنوان گزینه های خرید یحیی گل محمدی برای تقویت خط دفاع پرسپولیس نام برده می شود تا باشگاه از بین آن ها یک نفر را در نقل و انتقالات به خدمت بگیرد.

تا فشار از روی سید جلال حسینی و محمد حسین کنعانی زادگان کم شود. پرسپولیس از اواخر فروردین ماه باید در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا با تیم های آسیایی رقابت کند و برای آن نیاز به تقویت دارد.

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا