گزینه های خرید پرسپولیس و یحیی گل محمدی برای تقویت خط حمله در نیم فصل دوم و لیگ قهرمانان آسیا به بیرون درز کرده و از حامد پاکدل، امین قاسمی نژاد، پیمان بابایی و رضا قوچان نژاد برای نقل و انتقالات زمستانی پرسپولیس نام برده می شود.

محرومیت شش ماهه عیسی آل کثیر ضربه بزرگی به آمار گلزنی خط حمله پرسپولیس وارد کرد و باعث شد تیم یحیی گل محمدی در نیم فصل اول شرایط بسیار سختی را تجربه کند.

با این حال پرسپولیس به هر شکلی بود با هدایت گل محمدی خود را در جمع مدعیان حفظ کرد و با پیروزی های خفیف، اما ارزشمند حالا فاصله چندانی تا صدر جدول ندارد.

اما سرمربی پرسپولیس به خوبی می داند که برای رسیدن به پنجمین قهرمانی در لیگ برتر و همچنین تکرار موفقیت در لیگ قهرمانان آسیا چاره ای جز تقویت تیمش ندارد.

از این رو یجیی گل محمدی گزینه های خرید خود را در نقل و انتقالات زمستانی به باشگاه پرسپولیس داده است تا با خرید آن ها سرخ ها برای حضوری قدرتمند در ادامه لیگ برتر و فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا تقویت شوند.

در این بین نام مهاجمان مورد نظر گل محمدی مشخص شده که چهار گزینه را شامل می شود.

در اینجا بخوانید:

رضا قوچان نژاد بزرگ ترین بازیکن مورد توجه سرمربی پرسپولیس است که خرید او هم هزینه بیش‌تر و هم سختی خود را خواهد داشت و مدیران سرخ باید توان مالی لازم را برای جذب او را داشته باشند، که با توجه به مشکلات اقتصادی حال حاضر بعید به نظر می رسد که چنین اتفاقی رخ دهد.

از دیگر گزینه های مورد نظر پرسپولیس برای تقویت خط حمله باید به پیمان بابایی و حامد پاکدل اشاره کرد که در تیم های ماشین سازی و آلومینیوم اراک عملکرد بسیار خوبی از خود به نمایش گذاشته اند.

بابایی از استقلال هم پیشنهاد دارد و در صورت ترک تبریز در دو راهی انتخاب آبی و قرمز تهران خواهد بود.

اما امین قاسمی نژاد مهاجم شهر خودرو دیگر گزینه مورد توجه یحیی گل محمدی است و با توجه به سابقه شاگردی او در تیم مشهدی می تواند امتیاز مثبتی برای دو طرف باشد.

البته گفته می شود که شهر خودرو برای رضایت نامه او ۶ میلیاد تومان در نظر گرفته است که مبلغ قابل توجهی خواهد بود و می تواند سنگ بزرگی در راه جذبش باشد.

با این حال شنیده ها از اطرف پرسپولیس از طرح این باشگاه برای معاوضه برخی بازیکنان مانند آرمان رمضانی حکایت دارد.

علاوه بر رمضانی از محمد انصاری، علی شجاعی و آریا برزگر نیز به عنوان دیگر خروجی های احتمالی پرسپولیس یاد می شود.

این در حالی است که سعید حسین پور نیز رسما از جدایی قطعی خود از پرسپولیس در نقل و انتقالات زمستان خبر داده است.

 

 

 

انیمیشن های فوتبالی رافان نیوز