با حواشی عجیب مدیریت مهدی رسول پناه ، وزارت ورزش بزودی مدیرعامل پرسپولیس تهران را انتخاب می کند که در بین گزینه های پیشنهادی نام‌هایی چون محمد دادکان و حمیدرضا گرشاسبی و حبیب کاشانی دیده می‌شود.

پرسپولیس با یحیی گل محمدی هم به روند با ثبات و موفق خود ادامه داد تا به فینال لیگ قهرمانان آسیا برسد.

اما در این بین مدیریت باشگاه با حواشی مختلفی رو به رو بود، جایی که مهدی رسول پناه که از یک طرف با شکایت ها و طلب‌های خارجی رو به رو بود و از طرف دیگر با فشار بازیکنان و کادر فنی مواجه شده، حالا به تنگنا آمده بود.

در حالی که هر روز اختلافات داخلی در پرسپولیس نمود بیش‌تری پیدا می‌کرد، صحبت‌های عجیب و نامناسب مهدی رسول پناه در خیابان و علیه بازیکنان و کادر فنی که توسط خبرنگاران ضبط شده بود شرایط را برای سقوط کامل او فراهم کرد تا دیگر هیچ جای دفاعی برای خود نگذارد.

این شد که رسول پناه با عذرخواهی از صحبت‌های انجام شده، راهی جز استعفا پیدا نکرد و حالا وزارت ورزش باید جانشین او را انتخاب کند.

در اینجا بخوانید:

اما فرستادن نامه‌های مختلف به وزارت ورزش برای انتخاب گزینه مورد نظر شرایط اعلام مدیرعامل جدید پرسپولیس را سخت کرد و در این چند روز انتخاب را به تاخیر انداخت.

محمد دادکان نامی بود که از طرف اکثر پیشکسوتان پرسپولیس به وزارت ورزش پیشنهاد شد، اما بعید به نظر می‌رسد که تفاهمی بین او و مدیران ورزش کشور و حتی سیاسیون وجود داشته باشد.

با این حال شرکت پیشکسوتان پرسپولیس که توسط محمد رویانیان  تاسیس  شد و یار همیشگی او سعید شیرینی آن را اداره می‌کند با نظر علی پروین یک گزینه دیگر را هم پیشنهاد داده که آن رضا درویش مدیرعامل سابق سایپا است.

این در حالی است که نظر مجلس بر مدیریت نژاد فلاح، حبیب کاشانی و یا محمدرضا گرشاسبی است، کارگزار فعلی باشگاه یلوه و محمد علیپور را می‌پسندد و خود وزارت ورزش علی رغبتی را مناسب‌تر می‌داند.

باید دید مدیرعامل بعدی پرسپولیس تهران که احتمالا یکی دو روز دیگر معرفی خواهد شد چه کسی است ؟

امیدواریم برای نماینده ایران در فینال لیگ قهرمانان آسیا تصمیم درستی گرفته شود.

 

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا