یوونتوس در سری آ با دو گل کریستیانو رونالدو کالیاری را از پیش رو برداشت و به میلان در صدر جول نزدیک تر شد.

دو تیم بازی را آرام و متعادل آغاز کردند، اما دقیقه ۱۱ یوونتوس روی همکاری موراتا و رابیو صاحب موقعیت شد و حتی توسط برناردسکی به گل هم رسید، اما داور این گل را در موقعیت آفساید دانست و نپذیرفت.

حملات یوونتوس ادامه پیدا کرد و این تیم توانست به آرامی بر حریف مسلط شود. سرانجام دقیقه ۳۸ روی پاس موراتا رونالدو در محوطه جریمه حریف صاحب موقعیت شد و با حرکتی عرضی و ضربه‌ای دیدنی دروازه کالیاری را باز کرد.

این پایان کار نبود و چهار دقیقه بعد روی یک ضربه کرنر و اثرگذاری دمیرال توپ مقابل دروازه کالیاری به رونالدو رسید و او نیز به خوبی از فرصت استفاده کرد و دبل خود را در این بازی کامل کرد.

در اینجا بخوانید:

نیمه دوم را هم یوونتوس بهتر آغاز کرد و دقیقه ۵۲ با ضربه سر دیدنی دمیرال روی یک ارسال کرنر در آستانه گل سوم قرار گرفت، اما توپ به شکل خطرناکی به کرنر رفت.

سه دقیقه بعد در ادامه یک کار تیمی و با پاس رونالدو موقعیت شوت برای برناردسکی فراهم شد، اما ضربه این بازیکن با برخورد به مدافع حریف راهی کرنر شد.

در ادامه یوونتوس بیش تر بازی را اداره کرد و از گل های خود محافظت نمود تا در نهایت با دبل کریستیانو رونالدو مقابل کالیاری و از هفته هشتم سری آ ایتالیا به پیروزی ۲ بر ۰ دست پیدا کند.

 

 

انیمیشن های فوتبالی رافان نیوز