به نقل از خبرگزاری گل یوونتوس آماده خرید هافبک نوجوان چلسی ساموئل ایلینگ جونیور در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا است و فاصله چندانی با رقم زدن این اتفاق ندارد.

یوونتوس نشان داده که هیچگاه از استعدادهای برتر فوتبال اروپا مخصوصا لیگ جزیره غافل نیست. جایی که پول پوگبا را از منچستریونایتد در حالی خریداری کرد که این باشگاه اعتقاد چندانی به او نداشت.

پوگبا در یوونتوس رشد کرد و تبدیل به بزرگ‌ترین و گران‌ترین هافبک زمان خود شد و منچستر با مبلغی نزدیک به ۱۱۰ میلیون یورو دوباره او را به اولتدرافورد برگرداند.

حالا خبرگزاری گل مدعی شده که یک استعداد دیگر از فوتبال جزیره و این بار باشگاه چلسی مورد نظر بیانکونری قرار گرفته است.

ساموئل ایلینگ جونیور هافبک ۱۶ ساله چلسی و تیم‌های پایه انگلیس بازیکنی است که توانسته نظر استعدادیاب‌های یوونتوس را به خود جلب کند.

گل مدعی شده که یوونتوس در نقل و انتقالات ۲۰۲۰ فوتبال اروپا به خرید هافبک نوجوان چلسی بسیار نزدیک است و آماده امضای قرارداد برای اوست.

در اینجا بخوانید:

این در حالیست که بیانکونری بشدت در پی خرید یک مهاجم است تا از او در فصل آینده بجای هیگواین استفاده کند.

هیگواین در پایان فصل تورین را ترک کرده و احتمالا در آرژانتین به فوتبال خود خاتمه خواهد داد. میلیک، لاکازت، اوبامیانگ، زاپاتا از آتالانتا و حتی آنسو فاتی بارسلونا گزینه‌های یووه برای تقویت خط حمله و جایگزینی هیگواین هستند.

آرتور ملو هافبک جوان بارسلونا نیز بازیکنی است که بتازگی حضور او در جمع بازیکنان یوونتوس در فصل آینده قطعی شده و معاوضه او با پیانیچ زمینه‌ساز این انتقال دو سر برد برای بیانکونری شده است.

هر چند که در روزهای اخیر یوونتوس با مائوریتسیو ساری شرایط خوبی را سپری نمی‌کند و احتمالا فصل آینده را با یک سرمربی جدید آغاز خواهد کرد.

آلگری و پوچتینو مربیانی هستند که نامشان حوالی نیمکت یوونتوس برای فصل بعد شنیده می‌شود.

 

 

 

 

انیمیشن‌های فوتبالی رافان نیوز