کیلیان امباپه ستاره فرانسوی پاری سن ژرمن مورد توجه باشگاه یوونتوس قرار گرفته و بیانکونری قصد دارد در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۱ فوتبال اروپا با ۴۰۰ میلیون یورو برای او اقدام کند.

امباپه ۱۷ ساله بود که با گلزنی در لیگ قهرمانان اروپا برای موناکو شناخته شده و با ادامه روند رو به رشد خود نوید ظهور یک ستاره جدید هم‌تراز با رونالدو و مسی را داد.

در حالی که تیم‌های بزرگی چون رئال مادرید و بارسلونا دنبال امباپه بودند، باشگاه پاری سن ژرمن موفق شد این بازیکن را با رقمی بیش از ۲۲۰ میلیون یورو به خدمت بگیرد.

کیلیان امباپه در پاری سن ژرمن به رشد خود ادامه داد و به پختگی کامل رسید تا حالا در جمع بهترین و بزرگ‌ترین فوتبالیست‌های جهان باشد.

این درخشش‌ها زیدان و یورگن کلوپ را شیفته ستاره فرانسوی کرده تا جایی که رئال مادرید و لیورپول از تابستان جاری تلاش خود را برای جذب او آغاز کرده‌اند.

در اینجا بخوانید:

اما چیزی که باعث شد، امباپه امسال پاریس را ترک نکند، بدون شک بحران جهانی کرونا بود. که اگر نبود شاید شاهد پیشنهاد ۳۰۰ میلیون یورویی رئال مادرید برای مهاجم پی اس جی بودیم و امباپه نیز امروز شاگرد زیدان می‌بود.

با این حال امباپه که تا سال ۲۰۲۲ با پاری سن ژرمن قرارداد دارد و تاکنون زیر بار تمدید آن نرفته، همچنان در پاریس به فوتبال خود ادامه می‌دهد و از همین تابستان مورد توجه تیم های بزرگی قرار گرفته است.

تاکنون چندین بار درباره پیشنهاد و برنامه رئال مادرید و لیورپول در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۱ فوتبال اروپا برای کیلیان امباپه صحبت شده اما امروز اکسپرس مدعی شد که یوونتوس هم آماده می‌شود تا با پیشنهادی ۴۰۰ میلیون یورویی برای جذب او اقدام کند.

بیانکونری که با جذب کریستیانو رونالدو نشان دادند برنامه های بزرگی برای رسیدن به موفقیت های اروپایی در سر می‌پرورانند، حالا قصد دارند کسی را به تورین بکشانند که بدون شک در سال های آینده پا جای پای رونالدو خواهد گذاشت.

باید دید با وجود بحران مالی ناشی از کرونا یوونتوس قادر خواهد بود برای امباپه چنین هزینه هنگفت و رکورد شکنی را متقبل شود یا خیر ؟

 

 

 

 

انیمیشن های فوتبالی رافان نیوز