بارسلونا در شبی که لیونل مسی باز هم کم فروغ بود و کریستیانو رونالدو دبل کرد، در آخرین بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۲۱ با نتیجه ۳ بر ۰ در نیوکمپ مقابل یوونتوس تحقیر شد.

بارسلونا که این روزها شرایط خوبی را با رونالد کومان ندارد، دیشب و از آخرین بازی مرحله گروهی خود در لیگ قهرمانان اروپا میزبان یوونتوس بود.

رونالدو در این بازی حاضر بود تا دوئل جذابی را با لیونل مسی برگزار کند، اما بارسا شب خوبی نداشت و مسی نیز کار خاصی انجام نداد.

یوونتوس بازی را از همان ابتدا در اختیار گرفت و دقیقه ۱۲ رونالدو توسط مدافعان بارسلونا در محوطه جریمه متوقف شد تا داور برای بیانکونری پنالتی بگیرد.

خود رونالدو پشت توپ ایستاد و با یک ضربه مطمئن و محکم گل اول بازی را برای یووه به ثمر رساند.

این پایان کار نبود و ۷ دقیقه بعد روی ارسال عالی کوادرادو و ضربه تماشایی وینستون مک کنی که هیچ یارگیری نداشت، یوونتوس به گل دوم خود هم رسید.

در اینجا بخوانید:

کمی بعد بارسلونا با ضربه خطرناک لیونل مسی می‌توانست اختلاف را کاهش دهد، اما بوفون با واکنشی تماشایی مانع شد.

تا پایان نیمه اول دو تیم چند موقعیت نصفه و نیمه داشتند که از آن استفاده نکردند.

با آغاز نیمه دوم بارسلونا شروع خوبی داشت، اما بوفون باز هم لیونل مسی را در گلزنی ناکام گذاشت.

در مقابل و در ادامه اشتباهات مدافعین بارسا، دقیقه ۵۰ این بار توپ به دست لنگله برخورد کرد تا داور باز هم برای یوونتوس پنالتی بگیرد.

رونالدو یک بار دیگر با ضربه‌ای دقیق از روی نقطه پنالتی دروازه بارسلونا را باز کرد تا دبل خود در این بازی را تکمیل کرده باشد.

پس از این گل بارسلونا بازی را در اختیار داشت، اما نمی‌توانست به شکل جدی دروازه حریف را تهدید کند.

در پایان یوونتوس با نتیجه ۳ بر ۰ بارسلونا را در نیوکمپ شکست داد تا به عنوان تیم اول گروه هفتم بالاتر از بلوگرانا به مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۲۱ صعود کند.

 

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا