به نقل از juvefc یوونتوس پس از توافق با شالکه در آستانه خرید وستون مک کنی البته بصورت قرضی و با بند دائمی کردن قرارداد در نقل و انتقالات فوتبال اروپا ۲۰۲۰ است.

آندره آ پیرلو کار خود را در یوونتوس آغاز کرد و از همان ابتدا نام چند بازیکن یووه را در لیست خروج باشگاه قرار داد. متوئیدی که به یک باشگاه آمریکایی پیوست، داگلاس کاستا، برناردسکی و هیگواین بزرگ‌ترین نام‌های این لیست هستند.

از طرفی ادین ژکو، هوسم اوئار، بیرین و توماس پارتی در صدر لیست خرید سرمربی جوان یووه قرار دارند و مدیران بیانکونری دنبال فراهم کردن شرایط جذب آن‌ها هستند.

در این بین گفته می‌شود خرید ادین ژکو برای جایگزینی هیگواین به مراحل نهایی خود نزدیک شده است و تلاش برای هوسم اوئار و بیرین ادامه دارد.

اما رسانه نزدیک به یوونتوس  juvefc که همه خبرهای این باشگاه را پوشش می‌دهد، مدعی شد که وستون مک کنی هافبک میانی شالکه آلمان امروز برای انجام تست‌های پزشکی یووه به تورین سفر کرده است.

در اینجا بخوانید:

در حالی یوونتوس در آستانه خرید مک کنی هافبک ۲۱ ساله و آمریکایی شالکه در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا است که این باشگاه بتازگی آرتور ملو هافبک بارسلونا را در معاوضه با پیانیچ به خدمت گرفته است.

وستون مک کنی در فصل ۲۰۲۰-۲۰۱۹ بوندسلیگا آلمان ۲۸ بازی برای شالکه انجام داده، سه گل زده و با دقت پاسی ۷۹ درصدی آمار قابل قبولی از خود بجا گذاشته است.

یوونتوس قرار است این بازیکن را بصورت قرضی و با بند دائمی کردن قرارداد به خدمت بگیرد. باید دید مک کنی جوان می‌تواند در جمع بزرگان بیانکونری توانایی‌های خود را بخوبی نشان دهد یا خیر؟

پیرلو با بهره‌گیری از جوانان قصد دارد تیمی جوان و پر نشاط را برای بیانکونری بسازد تا در سال‌های طولانی این تیم ریشه‌دار در سطح اول فوتبال ایتالیا و اروپا قرار داشته باشد، چیزی که زمان بیانگر موفقیت یا عدم موفقیت آن خواهد بود.

 

 

عکس‌های گرافیکی رافان نیوز