کالچو مرکاتو مدعی شد یوونتوس برای تقویت خط حمله و کمک به رونالدو در پی خرید دوان زاپاتا از آتالانتا در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا است.

یوونتوس با تایید جدایی هیگواین در پایان فصل دنبال جایگزینی مناسب برای اوست و گزینه‌های مختلفی را مد نظر قرار داده است.

از گابریل ژسوس گرفته تا آگوئرو و هری کین و میلیک همگی با یوونتوس در مقطعی لینک شده‌اند. با این حال به نظر می‌رسد که هنوز این باشگاه نتوانسته گزینه قطعی خود را انتخاب کند.

بحران مالی ناشی از کرونا دست مدیران بیانکونری را بسته و شرایط را برای خرید بازیکن توسط این تیم و سایر تیم‌های اروپایی سخت کرده است.

از این رو هنوز توافق نهایی برای پست مهاجم در یوونتوس صورت نگرفته و مذاکرات با گزینه‌های مختلف همچنان ادامه دارد.

در اینجا بخوانید:

کالچو مرکاتو در خبری پیرامون این موضوع مدعی شد که یوونتوس برای کمک به رونالدو در خط حمله در پی دوان زاپاتا از آتالانتا است و قصد دارد در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا حداکثر با ۳۰ میلیون یورو برای این بازیکن اهل کلمبیا اقدام کند.

زاپاتا در ترکیب آتالانتا فصل موفقی را در سری آ ایتالیا گذرانده و یکی از ارکان موفقیت‌های اخیر داخلی و اروپایی تیمش بوده است.

این مهاجم ۲۹ ساله در فصل جاری سری آ در ۲۵ بازی که به میدان رفته ۱۷ گل و ۶ پاس گل به ثبت رسانده است. همچنین با میانگین نمره ۷.۴ پس از یوسیپ ایلیچیچ و آلخاندرو گومز سومین بازیکن برتر آتالانتا از نظر میانگین نمره در هر بازی است.

همین آمار مثبت باعث شده تا نظر بیانکونری به زاپاتا بعنوان یک گزینه مناسب با قیمت مناسب جلب شود. هر چند که خبرهای اطراف آتالانتا نشان می‌دهد که مدیران این باشگاه به هیچ وجه قصد ندارند ستاره‌های خود از جمله زاپاتا را از دست بدهند.

از این رو بعید است با کم‌تر از پول رضایت نامه این بازیکن که در حدود ۵۰ میلیون یورو است، موافقت کنند.

 

 

 

 

 

انیمیشن فوتبالی رافان نیوز