اکیپ فرانسه مدعی شد که یوونتوس هم تماس‌هایی با مدیر برنامه‌های مسی برگزار کرده و شاید در نقل و انتقالات فوتبال اروپا ۲۰۲۰ شاهد یک تیم رویایی با لیونل و رونالدو در تورین باشیم.

بر کسی پوشیده نیست که جدایی لیونل مسی از بارسلونا هر روز رنگ واقعیت بیش‌تری به خود می‌گیرد. فوق ستاره آرژانتینی که موفقیت در آینده نچندان بلند خود را به جدایی از بلوگرانا می‌بیند، تصمیم قاطعی برای ترک نیوکمپ گرفته است.

پس از علنی شدن تصمیم مسی برای جدایی از بارسلونا منچسترسیتی اولین تیمی بود که رسما برای جذب این فوق ستاره فوتبال جهان اقدام کرد.

چرا که لیونل در اولین صحبت پیرامون این تصمیم با گواردیولا سرمربی سیتی در مورد چگونگی پیوستن به این تیم حرف زده بود. سرمربی سابق بارسا با آغوش باز از ستاره سابق خود استقبال کرد و مدیران سیتیزن را برای او به تکاپو انداخت.

پس از آن با گسترش شایعه جدایی مسی از بارسلونا سایر تیم‌های متمول هم مذاکرات ابتدایی را با مدیر برنامه‌های فوق ستاره آرژانتینی آغاز کردند.

در اینجا بخوانید:

پاری سن ژرمن که گفته می‌شود بدلیل قانون فیرپلی مالی نمی‌تواند هزینه زیادی برای مهاجم ناراضی بارسلونا بپردازد هم در جمله این تیم‌هاست که حتی نیمار هم برای جذب او به مدیران پی‌اس‌جی درخواست رسمی داده است.

با این حال اکیپ فرانسه مدعی شد که باشگاه یوونتوس هم چراغ خاموش در حال نزدیک شدن به لیونل مسی است و مذاکره با خورخه مسی را کلید زده و می‌خواهد با وجود رونالدو و فوق ستاره آرژانتینی یک تیم رویایی در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا بسازد و شاید در این راه موفق شود.

البته شنیده‌ها حاکی از این است که علاقه مسی به بازی زیر نظر مربی سابق خود یعنی گواردیولا در منچسترسیتی است و این تیم منتظر است تا شرایط جدایی لیونل از بارسلونا بصورت قطعی مشخص شود و پس از آن این انتقال تاریخی و البته جنجالی را نهایی خواهد کرد.

گفته می‌شود باشگاه بارسلونا تحت هیچ شرایطی حاضر به فروش ابر ستاره ۲۰ سال اخیر خود نیست و جز پرداخت ۷۰۰ میلیون یورو را راهی برای این انتقال نمی‌داند.

باید منتظر روزهای آینده باقی ماند تا مشخص شود مقصد آینده لیونل مسی بالاخره کدام تیم خواهد بود، اینترمیلان، منچسترسیتی، پاری سن ژرمن و یا یوونتوس.

 

 

 

 

عکس‌های گرافیکی رافان نیوز