با پیشنهاد یوونتوس و به خواست پیرلو، دو باشگاه منچستریونایتد و یووه در حال مذاکره هستند تا در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا معاوضه دیبالا و پوگبا را به سرانجام برسانند.

تابستان گذشته بود که یوونتوس در آستانه جذب لوکاکو بود و برای کم کردن هزینه این انتقال قصد داشت دیبالا را وارد معامله با منچستر کند.

اما در نهایت عدم توافق دیبالا و منچستریونایتد باعث شد لوکاکو به اینتر رفته و اتفاقا از مهره‌های کلیدی این باشگاه باشد. با این حال یووه امسال نیز دیبالا را به شیاطین سرخ پیشنهاد داده است.

آندره‌آ پیرلو بشدت به بازی پوگبا علاقه‌مند بوده و خرید این هافبک فرانسوی را در صدر لیست نقل و انتقالات یوونتوس قرار داده است و به مدیران یووه اعلام کرده که به هر شکلی پوگبا را به تورین برگردانند.

از طرفی منچستریونایتد هم بی میل نیست تا پوگبا را به تیم دیگری واگذار کند و البته سولسشائر نیز دیبالا را گزینه مناسبی برای تقویت خط حمله خود می‌داند.

در اینجا بخوانید:

جایی که باید برای گریلیش یا مدیسون از استون ویلا و لسترسیتی چیزی در حدود ۸۰ میلیون پوند پرداخت کند که با این پیشنهاد یووه یک بازیکنی بالاتر از این دو بازیکن یاد شده را جذب خواهد کرد.

بنا بر ادعای توتو اسپورت ایتالیا، یوونتوس به خواست پیرلو و با توجه به مشکلات مالی به منچستریونایتد پیشنهاد معاوضه دیبالا با پوگبا را در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا مطرح کرده است.

پیشنهادی که از طرف شیاطین سرخ رد نشده و مذاکرات برای آن ادامه دارد. با این حال شرط اصلی تحقق چنین انتقالی توافق شخصی دیبالا با منچستر است، چیزی که تابستان گذشته اتفاق نیافتاد.

دیبالا در یوونتوس باقی ماند و اتفاقا در بیش‌تر بازی‌های مهم عصای دست ساری و گره گشای بازی بیانکونری شد. در حالی که شنیده می‌شد دیبالا و یووه برای تمدید قرارداد به توافق رسیده‌اند، اما با ورود پیرلو به نظر می‌رسد شرایط تغییر کرده است.

منچستریونایتد نیز این روزها دنبال توافق برای جذب سانچو هداف اول خود در نقل و انتقالات است و هنوز به خرید این بازیکن امیدار مانده و سعی می‌کند منابع مالی لازم را برای آن فراهم کند.

 

 

عکس‌های طنز و سرگرمی رافان نیوز