یوونتوس و اودینزه در هفته پانزدهم سری آ ایتالیا و در تورین به دیدار هم رفتند که بیانکونری به لطف دبل کریستیانو رونالدو با نتیجه ۴ بر ۱ حریف را درهم کوبید.

یوونتوس در چارچوب هفته پانزدهم سری آ میزبان اودینزه بود. بازی متعادل و آرام آغاز شد و شاگردان پیرلو به آرامی بر بازی مسلط شدند.

با این حال تا دقیقه ۳۱ و گل اول بازی که توسط رونالدو به ثمر رسید، موقعیتی برای یوونتوس ایجاد نشد.

در این دقیقه بود که آرون رمزی رونالدو را پشت محوطه جریمه اودینزه صاحب موقعیت کرد و او نیز پس از نفوذ به داخل محوطه جریمه با یک ضربه زیبا گل اول یووه را به ثمر رساند.

در ادامه یوونتوس به حملات خود ادامه داد و دقیقه ۳۹ شوت تماشایی رمزی با واکنش عالی موسو سنگربان اودینزه همراه شد.

با آغاز نیمه دوم یوونتوس حملات خود را از سر گرفت و دقیقه ۴۹ خیلی زود به گل دوم رسید. فدریکو کیه زا روی پاس عمقی رونالدو با دروازه بان اودینزه تک به تک شد و با یک ضربه دقیق دروازه حریف را باز کرد.

در اینجا بخوانید:

سه دقیقه بعد یوونتوس باز هم دروازه اودینزه را باز کرد، اما این بار داور به کمک VAR با اعلام خطای هند این گل را مردود دانست و نتیجه همان ۲ بر ۰ باقی ماند.

هر چند اودینزه هم تک موقعیت هایی داشت، اما یوونتوس دقیقه ۷۰ بود که روی توپگیری و پاس در عمقی بتانکور، توسط کریستیانو رونالدو به گل سوم رسید.

با گل سوم یووه اودینزه که چیزی برای از دست دادن نداشت، پیش کشید و سرانجام دقیقه ۹۰ با ضربه زیگلار به گل رسید.

این پایان کار نبود و سه دقیقه بعد پائولو دیبالا گل چهارم را هم برای یوونتوس زد تا این تیم در پایان این دیدار از هفته پانزدهم سری آ ایتالیا با نتیجه ۴ بر ۱ اودینزه را شکست دهد.

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا