یوونتوس و اینترمیلان در جام حذفی ایتالیا و بازی برگشت نیمه نهایی به دیدار هم رفتند و شاگردان پیرلو در شبی که خود را خسته نکردند و البته از کریستیانو رونالدو هم بهره می بردند، با یک تساوی بدون گل راهی فینال شدند.

یوونتوس در دور برگشت نیمه نهایی جام حذفی ایتالیا میزبان اینترمیلان بود. در این بازی بازیکنان یووه کار سختی نداشتند، چرا که به لطف دبل رونالدو در بازی رفت و پیروزی ۲-۱ بیانکونری گام بلندی برای صعود برداشته بودند.

اینترمیلان بازی را بهتر آغاز کرد و در همان دقایق ابتدایی لائوتارو مارتینز می توانست نراتزوری را به گل برساند، اما خود را به زمین زد و داور هم آن را پنالتی تشخیص نداد.

دقیقه ۲۵ ارسال زیبای اریکسون می توانست برای اینترمیلان منجر به گل شود، اما توپ به بدن لوکاکو برخورد کرد و با اختلاف کمی از کنار دروازه بوفون و یوونتوس به بیرون رفت.

کمی بعد اریکسون خود شانسش را برای گلزنی امتحان کرد، اما ضربه او بلوکه شد و در ریباند هم مارتینز توپ را به بیرون زد.

در اینجا بخوانید:

اواخر نیمه اول کریستیانو رونالدو سه بار در موقعیت گل قرار گرفت اما دو بار ضربات او به مدافعین حریف برخورد کرد و یک بار هم سنگربان اینترمیلان توپ را دفع کرد.

دقیقه ۵۲ اشرف حکیمی روی پاس بارلا در عمق دفاع یوونتوس فرار کرد و ضربه او با اختلاف ناچیزی از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۶۴ رونالدو در مصاف تک به تک با دروازه‌بان اینترمیلان می توانست به گل برسد، اما هندانوویچ با واکنشی تماشایی دروازه تیمش را نجات داد.

چند دقیقه بعد رونالدو با حرکتی انفرادی برای خود موقعیت ایجاد کرد که این بار هم مغلوب واکنش عالی هندانوویچ شد.

در ادامه یوونتوس به خوبی بازی را اداره کرد و دقیقه ۸۳ استفانو سنسی روی پاس لوکاکو فرصت خوبی داشت که ضربه او پس از برخورد به مدافعان حریف راهی به دروازه بوفون پیدا نکرد و راهی کرنر شد.

نهایتا یوونتوس به لطف پیروزی ۲-۱ بازی رفت و در زمین حریف، با وجود تساوی بدون گل خانگی اینترمیلان را از پیش رو برداشت و به فینال جام حذفی ایتالیا راه یافت.

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا