یوونتوس و اینترمیلان در مهم ترین دیدار هفته هجدهم سری آ ایتالیا به دیدار هم رفتند و این نراتزوری بود که در شب بی فروغ کریستیانو رونالدو به پیروزی ۲ بر ۰ رسید.

اینترمیلان در بازی مهم، حساس و سرنوشت ساز هفته هجدهم سری آ و در ورزشگاه سن سیرو میزبان یوونتوس بود.

شاگردان آنتونیو کونته از همان ابتدا بازی را بهتر از حریف آغاز کردند و با وجود تک موقعیت حریف در دقایق ابتدایی و حتی گل مردود رونالدو در دقیقه ۱۱، دقیقه ۱۲ به گل اول رسیدند.

روی ارسال دقیق و زیبای نیکولو بارلا از سمت راست بود که آرتور ویدال با یک ضربه سر تمام کننده گل اول بازی را برای اینترمیلان به ثمر رساند.

دقیقه ۲۳ لائوتارو مارتینز به شکل عجیبی ریباند ضربه لوکاکو را به بیرون زد. اواسط نیمه اول مارتیز باز هم شانس خود را برای گلزنی امتحان کرد که این بار ضربه او با اختلاف کمی به بیرون رفت.

در اینجا بخوانید:

در حالی که یوونتوس هیچ حرفی برای گفتن نداشت و کریستیانو رونالدو از این موضوع کلاف شده بود، دقیقه ۴۰ بارلا در محوطه جریمه لوکاکو را صاحب توپ کرد و ضربه مهاجم اینترمیلان را شزنی به خوبی دفع کرد.

نیمه دوم هم از آنِ اینترمیلان بود و این تیم دقیقه ۵۱ با فرار بارلا و ضربه تمام کننده او روی پاس عمقی و فوق العاده الساندرو باستونی به گل دوم رسید و برتری خود مقابل یوونتوس را تکمیل کرد.

کمی بعد شزنی آرتور ویدال را در گلزنی ناکام گذاشت و دقیقه ۷۱ نیز ضربه لائوتارو مارتینز باز هم راهی به دروازه یوونتوس پیدا نکرد.

اواخر بازی هندانوویچ سنگربان اینترمیلان مقابل ضربه فدریکو کیه زا یک واکنش عالی داشت و در نهایت نراتزوری در یک بازی کاملا برتر از هفته هجدهم سری آ ایتالیا مقابل یوونتوس به پیروزی ۲ بر ۰ رسید.

 

 

انیمیشن های فوتبالی رافان نیوز