یوونتوس و اینترمیلان در سری آ ایتالیا و هفته سی و هفتم در حالی به دیدار هم رفتند که رونالدو و یارانش برای باقی ماندن در کورس کسب سهمیه لیگ قهرمانان چاره‌ای جز پیروزی نداشتند و با سختی و نتیجه ۳-۲ به این هدف خود رسیدند.

یوونتوس در یک شب بسیار سخت و نفس گیر از هفته سی و هفتم سری آ ایتالیا میزبان اینترمیلان بود.

بیانکونری چاره‌ای جز پیروزی در این مسابقه نداشت، چرا که در غیر این صورت باید برای رسیدن به سهمیه لیگ قهرمانان اروپا در انتظار یک معجزه می بود.

از این رو یوونتوس بازی را بهتر آغاز کرد و دژان کولوسفسکی در همان دقایق نخست یک موقعیت خوب را برای این تیم از دست داد.

دقیقه ۲۳ داور به کمک VAR برای یوونتوس پنالتی گرفت و رونالدو پشت توپ ایستاد و ضربه اولیه او را هندانوویچ دفع کرد.

اما توپ برگشتی مقابل رونالدو افتاد تا زننده گل اول بازی برای بیانکونری باشد.

اینترمیلان هم پیش کشید و دقیقه ۳۳ این بار داور برای این تیم پنالتی گرفت تا لوکاکو آن را تبدیل به گل کرده و بازی را به تساوی بکشاند.

در اینجا بخوانید:

در ادامه اتفاق خاصی رخ نداد تا اینکه در دقیقه سوم وقت های تلف شده نیمه اول کوادرادو روی پاس کولوسفسکی صاحب موقعیت شد و با یک ضربه محکم دروازه اینتر را باز کرد و یووه را دوباره پیش انداخت.

اینترمیلان نیمه دوم را بهتر آغاز کرد و دقیقه ۵۷ بتانکور از زمین بازی اخراج شد تا کار بیانکونری برای حفظ پیروزی بسیار سخت باشد.

پس از آن اینترمیلان بازی را در اختیار گرفت، اما نمی توانست موقعیت خطرناکی را ایجاد کند.

تا اینکه دقیقه ۸۲ روی یک ارسال از سمت چپ بود که کیه لینی به اشتباه دروازه خودی را باز کرد و بازی دوباره مساوی شد.

این پایان کار نبود و دقیقه ۸۷ یوونتوس یک بار دیگر صاحب یک ضربه پنالتی شد که با توجه به تعویض رونالدو، کوادرادو پشت توپ ایستاد و دروازه اینترمیلان را یک بار دیگر باز کرد.

نهایتا یوونتوس با پیروزی ۳-۲ مقابل اینترمیلان در سری آ ایتالیا همچنان امیدهای خود را برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا حفظ کرد.

 

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا