یوونتوس در ادامه هفته‌های نا موفق خود و در حضور کریستیانو رونالدو مقابل ساسولو در سری آ ایتالیا به تساوی ۳-۳ رسید و توقف بدی در هفته سی و سوم تجربه کرد.

یوونتوس در هفته سی و سوم سری آ و در زمین ساسولو به دیدار این تیم رفت. یووه شروع خوبی در این مسابقه داشت و دقیقه ۶ توسط دانیلو به گل اول دست یافت.

روی یک ضربه کرنر بود که توپ پشت محوطه جریمه به دانیلو رسید و او با یک شوت دیدنی دروازه ساسولو را باز کرد. با ادامه برتری یوونتوس این تیم دقیقه ۱۳ با پاس عمقی پیانیچ و ضربه تمام کننده هیگواین در موقعیت تک به تک به گل دوم رسید و پیروزی خود را تکمیل کرد.

اما با گذشت دقایقی ساسولو روند بازی را تغییر داد و بر میدان مسلط شد. دقیقه ۱۶ پاس جرمی بوگا را براردی با بی‌دقتی به بیرون زد. دقیقه ۲۴ روی یک ارسال بلند نزدیک بود توپ بصورت اتفاقی وارد دروازه یووه شود که شزنی با عکس العملی مناسب توپ را بیرون کشید.

بالاخره تلاش بازیکنان ساسولو دقیقه ۲۹ به نتیجه رسید و این تیم با اشتباه مدافعین یوونتوس و پاس کاپوتو توسط دوریچیچ به گل رسید و اختلاف را به حداقل رساند.

در اینجا بخوانید:

این پایان کار نبود و ساسولو همچنان حمله می‌کرد و دقیق ۳۷ شزنی روی ضربه براردی از داخل محوطه جریمه باز هم دروازه تیمش را نجات داد. نیمه دوم هم ساسولو دست بردار نبود و دقیقه ۵۲ بالاخره بازی را به تساوی کشاند. براردی با ضربه ایستگاهی تماشایی گل دوم میزبان را به ثمر رساند.

سه دقیقه بعد براردی در گوشه سمت راست محوطه جریمه یوونتوس صاحب موقعیت شد و پاس زمینی و عرضی او را کاپوتو با پرتاپ خود به سمت توپ قطع کرد و ساسولو را پیش انداخت.

یوونتوس که همه چیز را از دست رفته می‌دید، حمله کرد و دقیقه ۶۱ پاس عالی دیبالا، کریستیانو رونالدو را در یک موقعیت گل مناسب قرار داد که ضربه ستاره پرتغالی یووه را دروازه‌بان ساسولو جمع کرد.

با این حال دقیقه ۶۵ ارسال کرنر بتانکو با ضربه سر الکس ساندرو همراه شد و گل سوم و تساوی بخش برای یوونتوس بدست آمد.

دقیقه ۷۸ باز هم ضربه رونالدو از داخل محوطه جریمه را کانسیلی سنگربان ساسولو دفع کرد. دقیقه ۸۴ نیز ضربه ترائوره برای ساسولو با مهار شزنی همراه شد و اواخر بازی نیز با این روند سپری شد.

نهایتا یوونتوس در هفته سی و سوم سری آ ایتالیا با تساوی ۳-۳ مقابل ساسولو و در زمین این تیم توقف بدی را در راه قهرمانی تجربه کرد.

 

 

 

 

 

ویدئوهای طنز و سرگرمی رافان نیوز