یوونتوس بدون رونالدو در هفته پایانی سری آ مقابل رم با نتیجه ۳ بر ۱ شکست خورد و خاطره خوبی را در شب دریافت کاپ قهرمانی برای هواداران خود رقم نزد.

تیم فوتبال یوونتوس در حالی که قرار بود پس از پایان آخرین بازی خود از هفته ۳۸ سری آ کاپ قهرمانی این فصل فوتبال ایتالیا را دریافت کند، میزبان رم بود.

ساری سرمربی یووه به منظور استراحت دادن به رونالدو و چند بازیکن اصلی دیگر برای بازی حساس لیگ قهرمانان مقابل لیون، با ترکیبی از ذخیره‌ها مقابل رم حاضر شده بود.

با این حال بیانکونری شروع خوبی در بازی داشتند و در دقیقه ۱۰ به گل برتری رسیدند. ارسال کرنر برناردسکی با غفلت مدافعین رم در دهانه دروازه این تیم به هیگواین رسید تا او گل اول بازی را به ثمر برساند.

در اینجا بخوانید:

پس از این گل رم بازی را در اختیار گرفت و دقیقه ۲۳ گل تساوی را روی ارسال پروتی و با ضربه سر تمام کننده کالینیچ زد. حملات رم ادامه داشت و این تیم اواخر نیمه اول و در دقیقه ۴۴ صاحب یک ضربه پنالتی شد.

پروتی پشت توپ ایستاد و با یک ضربه دقیق دروازه یووه را باز کرد. این در حالی است که شزنی بخوبی مسیر توپ را تشخیص داده بود، اما نتوانست مانع گل شدن آن شود.

نیمه دوم را رم بهتر آغاز کرد و پس اینکه کالینیچ یک فرصت خوب را در همان اوایل از دست داد، پروتی دقیقه ۵۳ با پاس عالی و عمقی زانیولو با شزنی تک به تک شد و با یک ضربه مطمئن دروازه یوونتوس را باز کرد تا کار میزبان خیلی زود تمام شود.

در ادامه بازیکنان یوونتوس تلاش زیادی کردند تا نتیجه را جبران کنند و دقیقه ۷۷ ضربه خطرناک هیگواین با اختلاف کمی از کنار دروازه رم به بیرون رفت تا بیانکونری با شکست ۳ بر ۱ مقابل حریف پایتخت نشین کار خود را در سری آ فوتبال ایتالیا و بدون استفاده از رونالدو به پایان برساند.

 

 

 

ویدئوهای طنز و سرگرمی رافان نیوز