با وجود قهرمانی یوونتوس در سری آ ایتالیا و همچنین حضور ۹۰ دقیقه‌ای رونالدو یوونتوس در هفته سی و هفتم مقابل کالیاری با دو گل شکست خورد.

در حالی که یک هفته قبل قهرمانی یوونتوس با پیروزی مقابل سمپدوریا قطعی شده بود، این تیم در چارچوب هفته سی و هفتم سری آ ایتالیا میهمان کالیاری بود.

یوونتوس بازی را خوب آغاز نکرد و دقیقه ۳ نزدیک بود با ضربه گالیانو دروازه خود را باز شده ببیند، اما بوفون توپ را دفع کرد. با ادامه بازی خوب بازیکنان کالیاری، این تیم دقیقه ۸ با ارسال کوتاه ماتیلو و ضربه دقیق گالیانو به گل رسید و از میزبان قدرتمند پیش افتاد.

در ادامه بازی متعادل شد و یوونتوس سعی می‌کرد از شکست فرار کتد. میانه‌های نیمه اول یووه صاحب یک ضربه کرنر شد و در برگشت آن هیگواین با یک ضربه والی شانس خود را برای گلزنی امتحان کرد، اما توپ او از بالای دروازه به بیرون رفت.

در حالی که کالیاری در زمین خود از تک گل زده دفاع می‌کرد، بیانکونری برای باز کردن دروازه این تیم و پیدا کردن روزنه نفوذی در تلاش بود و به موفقیت نمی‌رسید.

در اینجا بخوانید:

دقیقه ۳۹ کوادرادو در موقعیتی مناسب صاحب فرصت شد و ضربه او با اختلاف کمی به بیرون رفت. سه دقیقه بعد یووه تا آستانه باز کردن دروازه حریف پیش رفت، اما ضربه دیدنی بتانکور را کرانو با واکنشی عالی دفع کرد.

بازی رو به جلو یوونتوس شرایط را برای یک ضد حمله کالیاری فراهم کرد و این تیم دقیقه ۴۵ با ضربه فنی و زیبای سیمئونه از پشت محوطه جریمه و با پاس گالیانو به گل دوم رسید تا در نیمه دوم شرایط برای بیانکونری سخت‌تر شود.

نیمه دوم تماما در اختیار یوونتوس بود، اما این تیم هر چه می‌زد به در بسته برخورد می‌کرد و راهی به دروازه کرانو نمی‌یافت. دقیقه ۶۱ ضربه از راه دور رونالدو را دروازه‌بان کالیاری به خوبی دفع کرد.

دقیقه ۸۱ نیز رونالدو در گوشه محوطه جریمه حریف صاحب موقعیت شد و ضربه او از زاویه بسته را کرانو با پا دفع کرد تا این فرصت خوب هم از یووه به جایی نرسد.

یوونتوس نهایتا در هفته سی و هفتم سری آ ایتالیا و در حضور ۹۰ دقیقه‌ای رونالدو با نتیجه ۲ بر ۰ مقابل کالیاری شکست خورد تا نشان دهد در شرایط آرمانی قرار ندارد.

 

 

 

ویدئوهای طنز و سرگرمی رافان نیوز