یوونتوس و فیورنتینا دیشب و در چارچوب هفته چهاردهم سری آ ایتالیا در حالی به دیدار هم رفتند که با وجود حضور ۹۰ دقیقه‌ای کریستیانو رونالدو بیانکونری شکست تلخ ۳ بر ۰ را تجربه کرد.

تیم فوتبال یوونتوس که با پیرلو مسیر جدیدی را آغاز کرده است، در فصل جدید فراز و فرود فراوانی نشان داده و بعید است که در انتهای فصل جام درخوری نصیبش شود.

این هفته نیز دیشب و از هفته چهاردهم سری آ یوونتوس در یک بازی مهم میزبان فیورنتینا بود.

در حالی که یوونتوس بازی را هجومی آغاز کرده بود، این فیورنتینا بود که دقیقه ۳ به گل رسید و میزبان پر آوازه را غافلگیر کرد.

ضد حمله سریع بازیکنان فیورنتینا با پاس فرانک ریبری در موقعیت تک به تک به دوشان ولاهوویچ رسید تا او با یک ضربه دقیق و تمام کننده دروازه شزنی را باز کند.

یوونتوس باز هم توپ و میدان را در اختیار گرفت و دقیقه ۱۴ با اشتباه بونوچی نزدیک بود دروازه خود را توسط ریبری باز شده ببیند، اما خود بونوچی اشتباهش را جبران کرد.

چهار دقیقه بعد کوادرادو از زمین بازی اخراج شد تا کار پیرلو و تیمش سخت‌تر از قبل شود.

فیورنتینا از فرصت پیش آمده در ۱۰ نفره شدن حریف استفاده کرده و بازی را در دست گرفت. دقیقه ۲۷ بونوچی باز هم اشتباه کرد، اما این بار شزنی ضربه نهایی کاستروویلی را جمع کرد.

در اینجا بخوانید:

پس از آن یوونتوس هم چند موقعیت نصفه و نیمه را ایجاد کرد و از دست داد. دقیقه ۳۷ کریستیانو رونالدو با اشتباه مدافع حریف صاحب موقعیت شد، اما ضربه او توسط سنگربان فیورنتینا دفع شد تا نیمه اول با همان یک گل به پایان برسد.

در نیمه دوم یوونتوس بازی را در اختیار گرفته بود، اما نمی توانست دروازه فیورنتینا را تهدید کند.

از این رو بود که بازیکنان فیورنتینا هر چه پایان بازی نزدیک‌تر می‌شد، با آسودگی بیش‌تری بازی را ادامه می‌دادند و حملاتشان خطرناک‌تر می‌شد.

دقیقه ۷۷ روی حمله تیمی همه جانبه، ارسال خطرناک بیراگی از سمت چپ با اشتباه الکساندرو همراه شد و دروازه یوونتوس برای دومین بار باز شد.

این پایان کار نبود و دقیقه ۸۱ فیورنتینا تیر خلاص را نیز به یوونتوس وارد کرد. ارسال زمینی بیراگی با ضربه کاسرس از دهانه دروازه همراه شد و گل سوم میهمان فلورانسی شکل گرفت.

دقایق پایانی بازی نیز بدون موقعیت سپری شد تا یوونتوس در زمین خود و از هفته چهاردهم سری آ با نتیجه ۳ بر ۰ و با وجود استفاده ۹۰ دقیقه‌ای از رونالدو مغلوب فیورنتینا شود.

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا