یوونتوس و آتالانتا در جام حذفی ایتالیا دیشب با هم رو به رو شدند و رونالدو با دیگر شاگردان پیرلو به لطف پیروزی ۲-۱ حداقل یک جام قهرمانی را در این فصل بالای سر بردند.

دیشب و در فینال جام حذفی ایتالیا تیم فوتبال یوونتوس با آتالانتا رو به رو شد تا حداقل با به دست آوردن یک جام فصل نچندان خوب خود را به پایان برساند.

با این حال آتالانتا بازی را بهتر آغاز کرد و دقیقه ۲ پالومینو روی پاس زاپاتا می توانست دروازه بوفون را باز کند، اما دروازه‌بان کهنه کار یووه با پا توپ را دفع کرد.

پس از آن بازی متعادل شد و دقیقه ۱۷ شوت کیه‌لینی روی توپ برگشتی ضربه آزاد کریستیانو رونالدو، را سنگربان آتالانتا باز هم دفع کرد.

حملات جسته و گریخته دو تیم ادامه داشت تا اینکه دقیقه ۳۱ روی یک ضد حمله سریع و در حالی که رونالدو در مصاف با رومرو ناکام شده بود، کولوسفسکی روی پاس مک کنی دروازه آتالانتا را برای یوونتوس باز کرد.

در اینجا بخوانید:

آتالانتا خیلی زود نسبت به این گل واکنش نشان داد و پس از چند حمله دقیقه ۴۱ مالینوفسکی با حرکتی زیبا و ضربه‌ای تمام کننده برای این تیم بازی را به تساوی کشاند.

با آغاز نیمه دوم باز هم این تیم آتالانتا بود که کار خود را بهتر آغاز کرد. اما یووه باز هم به آرامی خود را در زمین پیدا کرد و دوباره بازی همانند نیمه اول با موقعیت های دو تیم همراه بود.

با این حال این تیم باتجربه یوونتوس بود که توانست از موقعیت های خود یک گل بسازد و دقیقه ۷۰ با ضربه دقیق فدریکو کیه زا روی پاس کولوسفسکی از آتالانتا پیش بیافتد.

در ادامه تلاش بازیکنان آتالانتا به جایی نرسید و سرانجام یوونتوس با پیروزی ۲-۱ مقابل این تیم به قهرمانی جام حذفی ایتالیا دست یافت تا حداقل در این فصل یک جام را بالای سر برده باشد.

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا