یوونتوس و میلان در سری آ ایتالیا در حالی که رونالدو و زلاتان را در ترکیب خود داشتند، مهم ترین بازی هفته سی و پنجم را با پیروزی ۳-۰ روسونری در زمین حریف به پایان رساندند.

یوونتوس در حالی که این روزها برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان تلاش می کند در هفته سی و پنجم سری آ میزبان میلان بود.

میزبان بازی را بهتر آغاز کرد، اما نمی توانست موقعیت خاصی روی دروازه میلان ایجاد کند.

با این حال دقیقه ۱۸ اولین فرصت خطرناک بازی برای میلان ایجاد شد که در نهایت با ضربه براهیم دیاز از بالای دروازه یووه به بیرون رفت.

دقیقه ۳۰ روی ارسال کوادرادو، خروج اشتباه دوناروما کیه لینی را در موقعیتی عالی صاحب توپ کرد، اما کاپیتان یوونتوس قدر این فرصت را ندانست.

اواخر نیمه اول میلان بازی را در اختیار گرفت و در دقیقه اول وقت های تلف شده روی ضربه ایستگاهی چالهان اوغلو، براهیم دیاز صاحب فرصتی مناسب شد و با حرکتی زیبا و شوتی تماشایی به خوبی قدر آن را دانست و دروازه یوونتوس را باز کرد.

با آغاز نیمه دوم یوونتوس در دقیقه ۴۸ می توانست بازی را به تساوی بکشاند، اما شوت محکم و خطرناک بتانکور روی پاس پشت پای موراتا با واکنش عالی دوناروما از دروازه روسونری بیرون کشیده شد.

در اینجا بخوانید :

در ادامه میلان باز هم بازی را به تعادل کشاند و دقیقه ۵۷ با برخورد توپ به دست کیه لینی، داور برای این تیم پنالتی گرفت.

فرانک کسیه پشت توپ ایستاد و ضربه او با واکنش به موقع شزنی همراه شد و اختلاف دو برابر نشد.

پس از آن یوونتوس باز هم پیش کشید و دقیقه ۶۸ شوت خطرناک رونالدو از بالای دروازه میلان به بیرون رفت.

در حالی که دو تیم حمله می کردند، دقیقه ۷۸ این میلان بود که روی پاس اسماعیل بن ناصر با ضربه تماشایی آنته ربیچ به گل دوم دست یافت.

یوونتوس پس از این گل امیدهای خود را برای جبران از دست داد و دقیقه ۸۲ این بار توموری روی ارسال چالهان اوغلو دروازه این تیم را باز کرد.

اواخر بازی تلاش بازیکنان یوونتوس به جایی نرسید و یاران زلاتان در میلان در شب کم فروغ او کار را در آوردند و یک پیروزی شیرین و ۳-۰ را در سری آ برای روسونری رقم زدند.

با این نتیجه یوونتوس با رونالدو هم امیدهای خود را برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا کم رنگ می بیند و روزهای سختی در انتظار پیرلو خواهد بود.

 

 

 

انیمیشن های فوتبالی رافان نیوز