یوونتوس و ناپولی با دو گل کریستیانو رونالدو و آلوارو موراتا با پیروزی ۲ بر ۰ بیانکونری به پایان رسید تا پیرلو اولین جام خود با یووه را در سوپرکاپ ایتالیا به دست آورد.

یوونتوس دیشب و در سوپرکاپ ۲۰۲۱ ایتالیا به دیدار هم رفتند. یووه بازی را بهتر آغاز کرد و از همان ابتدا توپ و میدان را در اختیار گرفت.

در مقابل بازیکنان ناپولی که شب خوبی نداشتند، نتوانستند حریف را تحت فشار قرار دهند.

با این حال اولین موقعیت نصفه و نیمه بازی دقیقه ۲۳ روی حرکت لورنزو اینسینیه بوجود آمد که پتانیا آن را از دست داد.

دو دقیقه بعد رونالدو می توانست دروازه ناپولی را باز کند که کولیبالی با حضوری به موقع مانع شد.

دقیقه ۲۹ بعد نیز ارسال دقیق دِمِه را پتانیا با یک ضربه سر محکم همراه کرد، اما شزنی با واکنشی تماشایی توپ را به خوبی دفع کرد.

در اینجا بخوانید:

در ادامه یوونتوس به طور کامل بازی را در اختیار گرفت، با این حال تا پایان نیمه اول در رسیدن به گل ناکام بود.

نیمه دوم هم حملات یوونتوس ادامه یافت و دقیقه ۵۰ برناردسکی هم شانس خود را برای گلزنی امتحان کرد که موفق نبود.

سرانجام دقیقه ۶۵ بود که توپ برگشتی کرنر برناردسکی مقابل رونالدو افتاد و او نیز با یک ضربه تمام کننده گل اول را برای یوونتوس به ثمر رساند.

در ادامه حملات ناپولی آغاز شد، اما ضد حملات یوونتوس این تیم را اسیر کرده بود. با این حال دقیقه ۷۸ بود که روی خطای مک کنی ناپولی صاحب ضربه پنالتی شد و اینسینیه توپ را به بیرون زد تا شب بد بازیکنان ناپل تکمیل شود.

پس از آن هم تلاش ناپلی‌ها نتیجه بخش نبود و در مقابل دقیقه ۹۵ تیر خلاص بر امیدهای آن ها توسط موراتا زده شد تا یوونتوس به گل دوم رسیده و پیروزی خود را قطعی کند.

نهایتا در سوپرکاپ ایتالیا یوونتوس مقابل ناپولی به پیروزی ۲ بر ۰ رسید تا آندره آ پیرلو به اولین جام خود در بیانکونری برسد.

 

 

 

انیمیشن های فوتبالی رافان نیوز