یوونتوس در شبی که هم رونالدو و هم پائولو دیبالا گلزنی کردند در هفته بیست و هفتم سری آ مقابل بولونیا و در زمین این تیم به پیروزی ۲ بر ۰ دست یافت.

یوونتوس در هفته بیست و هفتم سری آ میهمان بولونیا بود و بازی را از همان ابتدا تهاجمی آغاز کرد. با این حال اورسولینی در طرف مقابل می‌توانست برای میزبان گلزنی کند که شزنی اجازه نداد.

اما دقیقه ۲۱ با اشتباه عجیب و خطای مدافع بولونیا داور برای یوونتوس پنالتی گرفت تا رونالدو آن را تبدیل به گل اول بازی برای یووه کند.

بازی آرام دنبال می‌شد، تا اینکه دقیقه ۳۶ روی یک حرکت تیمی زیبا و پاس نمایشی و آخر برناردسکی دیبالا با یک شوت دیدنی از راه دور و فنی گل دوم را هم برای یوونتوس به ثمر رساند.

نیمه دوم هم با برتری یوونتوس آغاز شد و دقیقه ۵۰ پائولو دیبالا با حرکت رو به جلو خود به سمت محوطه جریمه بولونیا می‌توانست دوباره گلزنی کند، اما ضربه او از کنار دروازه بیرون رفت.

دو دقیقه رونالدو روی حرکت برناردسکی در موقعیت گلزنی قرار گرفت که ضربه او هم راهی به دروازه بولونیا پیدا نکرد. در ادامه بازی متعادل شد و بولونیا هم چند موقعیت نصفه و نیمه را از دست داد.

در حالی که بولونیا اواخر بازی را به حمله پرداخت و سعی می‌کرد گل‌های خورده را جبران کند، دقیقه ۹۰ روی فرار و پاس داگلاس کاستا به مقابل دروازه حریف، رونالدو دروازه بولونیا را باز کرد، اما داور این گل را بدلیل آفساید مردود اعلام کرد.

نهایتا این دیدار با پیروزی ۲ بر ۰ یوونتوس مقابل بولونیا در هفته بیست و هفتم سری آ ایتالیا به پایان رسید و در شبی که رونالدو و دیبالا هر دو موفق به گلزنی شدند، جایگاه صدرنشینی خود را تثبیت نمود.

 

 

 

ویدئوهای طنز و سرگرمی رافان‌نیوز