در ادامه هفته سی و ششم سری آ یوونتوس با گلزنی رونالدو و کسب پیروزی ۲ بر ۰ مقابل سمپدوریا به عنوان قهرمانی فوتبال ایتالیا رسید.

یوونتوس که با یک پیروزی قهرمانی خود را دو هفته پیش از پایان سری آ قطعی می‌کرد، در تورین و از هفته سی و ششم میزبان سمپدوریا بود. یووه از همان ابتدا بر بازی مسلط بود و سعی کرد خیلی زود به گل برسد. دقیقه ۱۰ شوت رونالدو در موقعیتی خوب توسط مدافع حریف بلوکه شد.

اما با تداوم حملات یوونتوس دقیقه ۲۰ روی ارسال متوئیدی ضربه سر رونالدو راهی به گل پیدا نکرد. در حالی که بازی در اختیار میزبان بود، دقیقه ۳۷ سمپدوریا یک فرصت خوب را با درخشش شزنی و توسط کوئارلا از دست داد.

دقیقه ۴۱ شوت رونالدو از پشت محوطه جریمه به بیرون رفت. سه دقیقه بعد شوت محکم برنادسکی از داخل محوطه جریمه با واکنش عالی آودرو همراه شد.

در حالی که نیمه اول رو به پایان بود، دقیقه ۶ وقت‌های تلف شده آن، روی یک ضربه ایستگاهی و با پاس زمینی و عرضی پیانیچ، رونالدو یک ضربه دقیق زد و گل اول برای یوونتوس شکل گرفت.

نیمه دوم دو تیم شروع پایاپایی داشتند و ابتدا دقیقه ۵۰ روی یک ارسال بلند و اثرگذاری رونالدو هیگواین صاحب یک فرصت خوب شد که از آن استفاده نکرد و از زدن ضربه نهایی باز ماند.

در اینجا بخوانید:

چهار دقیقه بعد ضربه ایستگاهی خطرناک یوشیدا برای سمپدوریا با واکنش عالی شزنی به کرنر فرستاده شد. دقیقه ۶۱ آودرو باز هم با واکنشی خوب رونالدو را در گلزنی ناکام گذاشت.

حملات بیانکونری ادامه داشت و دقیقه ۶۷ شوت برگشت داده شده رونالدو در مقابل دروازه سمپدوریا را برناردسکی در ریباند با یک ضربه تمام کننده تبدیل به گل دوم یووه کرد.

در ادامه بازی متعادل شد و دقیقه ۷۰ روی یک ارسال از سمت راست کوارلا با یک ضربه سر محکم شانس خود را برای گلزنی امتحان کرد و شزنی باز هم توپ را دفع کرد تا یکی از بهترین بازیکنان تیمش باشد.

پس از آن بازی در کنترل یوونتوس بود و تا اواخر اتفاق خاصی روی دروازه‌ها رخ نداد. تا اینکه دقیقه ۸۹ الکس ساندرو با فرار خود را به محوطه جریمه حریف رساند و توسط مدافع سمپدوریا سرنگون شد.

داور پنالتی گرفت و رونالدو پشت توپ ایستاد توپ را محکم به تیر دروازه زد و این فرصت عالی از دست رفت. نهایتا یوونتوس با پیروزی ۲ بر ۰ مقابل سمپدوریا توانست برای هشتمین بار متوالی به قهرمانی سری آ ایتالیا برسد.

 

 

 

ویدئوهای طنز و سرگرمی رافان نیوز