دبل کریستیانو رونالدو زمینه سازی پیروزی ۲ بر ۱ یوونتوس در سری آ و مقابل لاتزیو بود.

یوونتوس در ورزشگاه خانگی خود و از هفته سی و چهارم لالیگا پذیرای لاتزیو بود. دو تیم کار خود را پایاپای آغاز کردند و دقیقه ۶ اولین فرصت جدی برای لاتزیو پیش آمد و کایسدو قدر پاس ایموبیله را ندانست و حضور بموقع بونوچی راه گلزنی این بازیکن را بست.

پنج دقیقه بعد و در طرف مقابل این بار ضربه سر ساندرو با بد شانسی به تیر دروازه لاتزیو برخورد کرد و گل نشد. پس از آن یوونتوس مالکیت توپ و میدان را در اخیار گرفت و چند دقیقه باقیمانده تا پایان نیمه اول بدون ایجاد موقعیت خطرناک سپری شد.

یوونتوس نیمه دوم را هجومی آغاز کرد و دقیقه ۵۱ مزد تلاش خود را با خطای هند بازیکن لاتزیو باستوس در محوطه جریمه گرفت و رونالدو با یک ضربه دقیق و با وجود تشخیص درست استراکوشا گل اول بازی را به ثمر رساند

سه دقیقه بعد با اشتباه فیلیپه، دیبالا به توپ رسید و با فراری سریع خود را به محوطه جریمه رساند و در موقعیتی دو به تک با یک پاس عرضی مناسب رونالدو را در مقابل دروازه خالی صاحب توپ کرد تا ستاره پرتغالی با یک ضربه راحت دروازه خالی لاتزیو را باز کند.

در اینجا بخوانید:

در حالی که لاتزیو پیش کشیده بود، دقیقه ۶۶ یوونتوس با ارسال دیبالا و ضربه سر رونالدو می‌توانست اختلاف را بیش‌تر کند، اما توپ از بالای دروازه به بیرون رفت.

لاتزیو به حملات خود ادامه داد و دقیقه ۷۷ با شوت اندرسون تازه وارد دروازه شزنی را تهدید نمود، اما توپ در برخورد به کورادو منحرف شد و به کرنر رفت.

دقیقه ۸۳ با تعلل بونوچی، ایموبیله در محوطه جریمه حریف صاحب موقعیت شد و با خطای بونوچی روی او داور برای لاتزیو پنالتی گرفت. خود ایموبیله پشت توپ ایستاد و با یک ضربه دقیق اختلاف را کاهش داد.

لاتزیو به تلاش خود برای جبران نتیجه ادامه داد و شوت دیدنی میلینکوویچ ساویچ در دقیقه ۹۰ با واکنش عالی شزنی همراه شد، تا یوونتوس دو امتیاز حساس خود را از دست رفته نبیند.

یوونتوس این دیدار مهم از هفته سی و چهارم سری آ ایتالیا را با پیروزی ۲ بر ۱ مقابل لاتزیو پشت سر گذاشت و در شب دبل کریستیانو رونالدو جایگاه نخست خود را در جدول رده‌بندی تثبیت نمود.

 

 

 

ویدئوهای طنز و سرگرمی رافان نیوز