یوونتوس در هفته سی سری آ ایتالیا با گلزنی دوباره رونالدو و دیبالا با پیروزی پرگل ۴ بر ۱ مقابل تورینو به پیروزی رسید.

یوونتوس در چارچوب هفته سی سری آ میزبان تورینو بود. میزبان از همان ابتدا بازی را هجومی آغاز کرد و خیلی زود با هنرنمایی و حرکت تکنیکی دیبالا به گل رسید.

پس از این گل بازی آرام شد و تا حدودی به تعادل کشیده شد تا اینکه دقیقه ۲۹ رونالدو با یک پاس زیبا کوادرادو را در موقعیت گلزنی قرار داد و بازیکن جوان کلمبیایی زننده دومین گل تیمش بود.

در ادامه تورینو پیش کشید و سعی کرد گل‌های خورده را جبران کند. در نتیجه آن اواخر نیمه اول صاحب یک ضربه پنالتی شد و که آندره‌آ بلوتی آن را وارد دروازه بوفون کرد.

تورینو با آغاز نیمه دوم هم بازی را هجومی آغاز کرد و چند موقعیت را از دست داد. تا اینکه ساری سرمربی یووه با تعویض‌های خود و آوردن داگلاس کاستا شرایط بازی را بسود تیم خود تغییر داد.

نتیجه آن دقیقه ۶۱ کریستیانو رونالدو با یک ضربه دیدنی از روی موقعیت ایستگاهی سومین گل را هم برای بیانکونری به ثمر رساند.

پس از آن و تا اواخر بازی اتفاق خاصی روی دروازه‌ها رخ نداد. اما در لحظات پایانی و دقیقه ۸۷ با حرکت داگلاس کاستا و ارسال او، کوفی دجیدجی مدافع تورینو به اشتباه دروازه خودی را باز کرد و گل چهارم یووه هم بدست آمد.

نهایتا یوونتوس در هفته سی سری آ ایتالیا با گلزنی دوباره رونالدو و دیبالا و پیروزی پرگل ۴ بر ۱ مقابل تورینو صدرنشینی خود را تثبیت کرد. یووه با این پیروزی ۷۵ امتیازی شد و با یک بازی بیش‌تر اختلاف خود را با تیم دوم لاتزیو به ۷ امتیاز رساند.

لاتزیو امشب در یک بازی مهم و سخت باید به مصاف میلان برود.

 

 

 

 

 

انیمیشن فوتبالی رافان‌نیوز