le10sport اعلام کرد که یوونتوس نیز گزینه جدید اوبامیانگ برای ترک آرسنال شده و مهاجم گابنی توپچی‌ها این فرصت را دارد که در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا علاوه بر  بارسلونا و اینتر به یووه هم فکر کند.

یوونتوس با توجه به نزدیک شدن هیگواین به بازنشستگی قصد پایان همکاری با او را دارد و از این دنبال مهجمی جدید است تا در کنار رونالدو زوجی قدرتمند در پیشانی خط حمله داشته باشد.

از این رو گزینه‌های مختلفی با بیانکونری لینک شده‌اند و مذاکره با آنان همزمان ادامه دارد. اما در این بین مذاکره با میلیک مهاجم لهستانی ناپولی به شکل جدی‌تری دنبال می‌شود و در جدیدترین خبر، le10sport اوبامیانگ را هم به این فهرست اضافه کرده است.

به نظر می‌رسد که در صورت عدم توافق نهایی با میلیک و سر باز زدن اوبامیانگ از تمدید قرارداد با آرسنال مهاجم گابنی، گزینه جدید یوونتوس در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا خواهد بود.

این در حالی است که اینترمیلان، رئال مادرید و بارسلونا هم خرید اوبامیانگ را دنبال می‌کنند و باید منتظر ماند و دید که تصمیم نهایی مهاجم توپچی‌ها چه خواهد بود.

در اینجا بخوانید:

اوبا تا سال ۲۰۲۱ با آرسنال قرارداد دارد و هنوز با این باشگاه برای تمدید به توافق نرسیده است. هر چند توپچی‌ها امیدوار به حفظ مهاجم خود هستند، اما او سودای یک چالش بزرگ‌تر را در سر می‌پروراند.

به نظر می‌رسد که تمایل اوبامیانگ به بازی در لالیگا و تجربه حضور در بارسلونا یا رئال مادرید باشد، هر چند حضور در یوونتوس و بازی در کنار رونالدو نیز در نوع خود هیجان انگیز است.

یوونتوس بجز میلیک و اوبامیانگ، گزینه‌های دیگری چون گابریل ژسوس، هری کین و فدریکو کیه‌زا را در نظر دارد و به مذاکره برای رسیدن به هدف مورد علاقه خود ادامه می‌دهد.

هر چند که بحران کرونا شرایط را برای خرید بازیکن جدید سخت کرده، اما بیانکونری‌ها تلاش می‌کنند فصل آینده را با تیمی قدرتمند آغاز کنند.

 

 

 

 

 

 

ویدئوهای طنز و سرگرمی رافان‌نیوز