یوونتوس در شبی که کریستیانو رونالدو گلزنی کرد، از هفته بیست و چهارم سری آ ایتالیا و در زمین هلاس ورونا با تساوی ۱ – ۱ متوقف شد و دو امتیاز حساس را از دست داد.

تیم فوتبال یوونتوس در آغاز هفته بیست و چهارم سری آ ایتالیا میهمان هلاس ورونا بود. هر دو تیم بازی را با حملات جسته و گریخته آغاز کردند.

دقیقه ۸ این میزبان بود که می توانست به گل برسد، اما شزنی با واکنشی تماشایی ضربه مارکو فارائونی را دفع کرد.

پس از آن یوونتوس تیم برتر میدان بود تا پایان نیمه اول سعی کرد روزنه نفوذی به دفاع حریف پیدا کند که در این امر نیز موفق نبود.

نیمه دوم اما یوونتوس شروع خوبی داشت و خیلی زود هم به گل رسید. دقیقه ۴۹ روی حرکت فدریکو کیه زا از سمت راست و پاس عرضی او، کریستیانو رونالدو در مقابل دروازه ورونا با ضربه ای محکم و تمام کننده گل اول بازی را به ثمر رساند.

در اینجا بخوانید:

ورونا خیلی زود نسبت به این گل واکنش نشان داد و برای دقایقی بر بازی مسلط شد، اما از این برتری استفاده نکرد تا شاگردان پیرلو مالک توپ و میدان شوند.

یوونتوس نیز در باز کردن دروازه حریف موفق نبود تا اینکه دقیقه ۷۷ دروازه خود را باز شده دید. روی ارسال بلند لازوویچ بود که آنتونی باراک با ضربه سری تماشایی گل تساوی را برای ورونا زد.

در ادامه هر دو تیم حملات خطرناکی را روی دروازه یکدیگر تدارک دیدند و دقیقه ۸۶ چیزی نمانده بود که لازوویچ دروازه یوونتوس را باز کند و سه امتیاز شیرین را به تیمش هدیه دهد، اما شزنی با واکنشی تماشایی مانع شد.

نهایتا یوونتوس و ورونا در هفته بیست و چهارم سری آ ایتالیا به تساوی ۱ بر ۱ رضایت دادند تا بیانکونری با وجود گلزنی رونالدو هم نتواند سه امتیاز حیاتی را دشت کند.

 

 

 

انیمیشن های فوتبالی رافان نیوز