یوونتوس در هفته بیست و پنجم سری آ ایتالیا با گلزنی کریستیانو رونالدو و پیروزی ۳ بر ۰ مقابل اسپتزیا دوباره خود را به تیم های صدر جدولی میلان و اینتر نزدیک کرد.

یوونتوس در آغاز هفته بیست و پنجم سری آ ایتالیا میزبان اسپتزیا بود. اولین موقعیت بازی در دقیقه ۸ برای میهمان اتفاق افتاد و ضربه مارکیتزا از کنار دروازه بیانکونری به بیرون رفت.

پس از آن شاگردان پیرلو ابتکار عمل را در دست گرفتند و تا پایان نیمه اول با وجود ناکامی در گلزنی تیم برتر میدان بودند.

با آغاز نیمه دوم مک کنی با استفاده از اشتباه مدافع اسپتزیا می توانست به گل برسد، اما حضور به موقع ترزی مانع این اتفاق شد.

حملات یوونتوس ادامه داشت تا اینکه دقیقه ۶۲ روی ارسال فدریکو برناردسکی، آلوارو موراتا با یک ضربه تمام کننده گل اول را برای تیم پیرلو به ثمر رساند.

دقیقه ۷۱ برناردسکی این بار کیه زا را صاحب موقعیت کرد تا او زننده گل دوم یوونتوس مقابل اسپتزیا باشد.

این پایان کار نبود و حملات یوونتوس ادامه داشت. دقیقه ۷۷ ضربه ایستگاهی دیدنی رونالدو با وکنش تماشایی دروازه‌بان حریف رو به رو شد.

اما دقیقه ۸۹ روی یک ضد حمله سریع بتانکور رونالدو را در موقعیت گلزنی قرار داد تا او با یک ضربه پای چپ کار را تمام کرده و گل سوم بیانکونری را به ثبت برساند.

سرانجام یوونتوس با پیروزی ۳ بر ۰ مقابل اسپتزیا در سری آ ایتالیا سه امتیاز خانگی ارزشمندی گرفت و به صدر جدول نزدیک تر شد.

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا