یوونتوس در هفته بیست ششم سری آ ایتالیا با پیروزی ۳ بر ۱ مقابل لاتزیو یک گام دیگر خود را به میلان در رده دوم جدول رده بندی نزدیک کرد، آن هم در شبی که کریستیانو رونالدو برای استراحت بیش‌تر فقط ۲۰ دقیقه به میدان آمد.

یوونتوس در هفته بیست و ششم سری آ ایتالیا در تورین میزبان لاتزیو بود. شاگردان اینزاگی بازی را بهتر آغاز کردند و دقیقه ۱۰ ضربه ایستگاهی لوئیس آلبرتو با اختلاف کمی از کنار دروازه یووه به بیرون رفت.

چهار دقیقه بعد پاس اشتباه دژان کولوسفسکی باعث شد خواکین کوره آ صاحب توپ شده و با نفوذ خود به محوطه جریمه یوونتوس با یک ضربه دقیق دروازه این تیم را باز کند.

پس از این گل یوونتوس بازی را در اختیار گرفت و سعی کرد با تحت فشار قرار دادن لاتزیو نتیجه را جبران کند.

کولوسفسکی و دانیلو دو موقعیت بسیار خوب را برای یووه از دست دادند تا اینکه دقیقه ۳۹ روی پاس موراتا، رابیو با یک ضربه پای چپ دیدنی گل تساوی را برای شاگردان پیرلو به ثمر رساند.

در اینجا بخوانید:

نیمه دوم هر دو تیم موقعیت های خوبی داشتند که ابتدا فدریکو کیه زا با حرکتی انفرادی تا آستانه گل دوم یوونتوس پیش رفت و پس از آن دقیقه ۵۲ ارسال خطرناک میلینکوویچ ساویچ با بدشانسی به تیر دروازه بیانکونری برخورد کرد و گل نشد.

پنج دقیقه بعد اشتباه اسکالنته باعث شد توپ به فدریکو کیه زا برسد و او نیز با پاسی عالی آلوارو موراتا را صاحب توپ کرد تا او زننده گل دوم یوونتوس باشد.

این پایان کار نبود و دقیقه ۵۹ ساویچ در محوطه جریمه خود خطا کرد تا یوونتوس صاحب یک ضربه پنالتی شود.

با توجه به نیمکت نشینی رونالدو موراتا خود پشت توپ ایستاد و گل سوم را هم برای یووه به ثمر رساند.

پس از آن شاگردان پیرلو بازی را به خوبی اداره کردند تلاش بازیکنان لاتزیو هم به نتیجه نرسید. دقیقه ۶۹ رونالدو به جای موراتا به میدان آمد، فرصتی پیدا نکرد تا گلی به ثمر برساند.

نهایتا یوونتوس با پیروزی ۳ بر ۱ مقابل لاتزیو یک گام دیگر به میلان در رده دوم جدول رده بندی سری آ ایتالیا نزدیک تر شد.

 

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا