یوونتوس در حالی که از هفته بیست و سوم سری آ ایتالیا میزبان کروتونه بود به لطف درخشش کریستیانو رونالدو و دبل او به یک پیروزی شیرین ۳ بر ۰ دست یافت.

یوونتوس دیشب و از هفته بیست و سوم سری آ ایتالیا میزبان کروتونه بود. در حالی که میهمان بازی را بهتر آغاز کرده بود و در همان دقایق نخست موقعیت خوبی داشت، بیانکونری به آرامی بر بازی مسلط شد.

دقیقه ۲۰ آرون رمزی روی پاس دانیلو فرصت خوبی برای گلزنی داشت، اما ضربه او راهی به دروازه کروتونه پیدا نکرد.

نه دقیقه بعد این بار فدریکو کیه زا، رونالدو را در موقعیت مناسب صاحب توپ کرد و ضربه فوق ستاره پرتغالی راهی به دروازه حریف پیدا نکرد.

دقیقه ۳۸ ارسال دقیق و زیبای کیه‌زا با ضربه سر رمزی همراه شد و توپ با بدشانسی به تیر دروازه برخورد کرد.

یک دقیقه بعد بالاخره یوونتوس مزد حملات خود را گرفت و روی ارسال الکس ساندرو، رونالدو پشت مدافعان کروتونه با یک ضربه سر دقیق و حساب شده کار را تمام کرد و گل اول بیانکونری را به ثمر رساند.

در اینجا بخوانید:

کمی بعد کروتونه این فرصت را داشت که دروازه یوونتوس را باز کند، اما ضربه سر رچا راهی به دروازه بوفون پیدا نکرد.

در لحظات پایانی نیمه اول و دقیقه اول وقت های تلف شده، روی توپ برگشتی ضربه رونالدو، رمزی در سمت راست محوطه جریمه صاحب توپ شد و ارسال او را خود کریستیانو رونالدو تبدیل به گل دوم خود و یووه کرد.

نیمه دوم متعادل آغاز شد و کروتونه دقیقه ۶۶ یک فرصت دیگر را هم این بار توسط مسیاس از دست داد.

با این حال یک دقیقه بعد باز هم این یوونتوس بود که به گل رسید. یک ضربه کرنر با سر دیلیخت توسط مدافعان کروتونه دفع شد و مقابل وستون مک کنی افتاد تا او با یک ضربه محکم زننده سومین گل بیانکونری باشد.

در ادامه یوونتوس باز هم بر بازی مسلط بود و چند موقعیت این تیم به گلی ختم نشد تا در نهایت با همان نتیجه ۳ بر ۰ کروتونه را در سری آ ایتالیا مغلوب کرده و به میلان در رده دوم جدول رده بندی نزدیک شود.

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا